Pojedynek hostess - Polska vs Szwajcaria

W ubiegłym tygodniu wybraliście Miss poznańskiego Motor Show, teraz poznaliśmy również Waszą faworytkę z hostess Genewskich. Nadszedł więc czas, by ostateczne rozstrzygnąć - ładniejsze hostessy są w...? Czekamy na Wasze głosy

Ponieważ w trakcie wyborów Miss Motor Show 2012 pojawiły się wątpliwości, gdzie są piękniejsze panie - w Poznaniu czy w Genewie, postanowiliśmy zorganizować analogiczny plebiscyt z udziałem hostess ze Szwajcarii. Wszystko po to, by móc raz na zawsze (a przynajmniej do przyszłego roku) tę kwestię rozstrzygnąć.

Wśród hostess, które ubiegały się o tytuł Miss Genewa 2012 najwięcej głosów zebrała pani ze zdjęcia numer jeden o długich blond włosach i z Jeepem w tle. Targi poznańskie natomiast, dzięki wspaniałomyślności prawowitego zwycięzcy - Chucka Norrisa, reprezentować będzie urodziwa brunetka o brązowych oczach i... plakatem Jeepa w tle.

Skoro znamy już obie finalistki, nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć ostateczny pojedynek. Sondaż znajdziecie poniżej. Oceniajcie, wybierajcie, głosujcie!

ZOBACZ TAKŻE:

Finalistki Miss Tuning 2013 | Galeria

Piękniejsza strona targów w Detroit - hostessy

Dziewczyny z Frankfurtu | Galeria

Samochody - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.