Volkswagen Tiguan R-Line - na sportowo

Volkswagen wprowadził do swojej oferty pakiet R-Line dla najnowszego Tiguana. W najdroższej odmianie kosztuje on ponad 4 500 euro. Co dostajemy w zamian?

Niedawno Volkswagen przedstawił R-pakiet dla Polo. Przeprojektowane zderzaki nadały maluchowi sportowego charakteru i choć modyfikacje nie dosięgnęły silnika, to litera R umieszczona na grillu sugeruje, że nie mamy do czynienia ze standardową wersją. Teraz pojawi się ona na osłonie chłodnicy Tiguana. Oczywiście nie za darmo. Za R-Line'a trzeba będzie sporo zapłacić.

Pakiet będzie dostępny wyłącznie w wersji Sport&Style (od 104 090 zł). Zewnętrzny obejmie zmodyfikowane zderzaki, czarną atrapę dyfuzora, lotkę ze światłem stopu, aluminiowe progi oraz 19-calowe felgi obute w opony o rozmiarze 255/40. Klient, który zdecyduje się na zakup pakietu będzie mógł wybrać jeden z pięciu kolorów: biały (Candy), perłowy (Deep Black), srebrny metalik (Reflex), niebieski metalik (Night) oraz szary metalik (Pepper). Całości dopełni litera R na grillu. Cena? 2460 euro.

Druga odmiana pakietu zawiera kilka elementów, które sportowego charakteru nadadzą wnętrzu Tiguana. W jego skład wchodzą m.in. sportowe fotele i kierownica, czarna podsufitka, aluminiowe nakładki na pedały oraz kilka emblematów R-Line. Całość kosztuje 840 euro, ale cena wzrasta do 2120 euro, jeśli zdecydujemy się na pokrycie foteli skórą. Na razie Tiguan z pakietem R-Line jest dostępny tylko w Niemczech.

Volkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-Line Volkswagen Tiguan R-Line

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Polo R-Line

Volkswagen Tiguan 2.0 TSI DSG| Za kierownicą - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Volkswagen Tiguan - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.