Buick myśli o twoim kucyku!

Buick Verano to luksusowa odmiana Opla Astry sedan oferowana w USA. Producent opublikował właśnie informacje prasową o... zbawiennym działaniu foteli na plecy kierowcy, a także o ich dostosowaniu do osób spinających włosy w kucyk!

Jakie są rodzaje foteli samochodowych?

Zwykłe - na nich się po prostu siedzi.

Sportowe - zapewniają trzymanie boczne

Komfortowe - mają sprawić, że poczujemy się jak na domowej kanapie.

Teraz do tych kategorii trzeba będzie dopisać jeszcze jeden rodzaj: fotele z Buicka Verano . One nie są tylko komfortowe, te fotele "sprawiają, że czujemy się jakbyśmy byli na wakacjach jak tylko wsiadamy do samochodu" - powiedział Brian Schell, inżynier odpowiedzialny za projekt Verano. Jak tego dokonano? Inżynierowie spędzili ponoć prawie 1000 godzin nad ich opracowaniem. Dzięki temu, jak twierdzi GM, udało się stworzyć fotele nie powodujące punktów zapalnych pleców podczas długich podróży.

Na tym nie koniec. Okazuje się, że Ci sami genialni inżynierowie zwrócili baczną uwagę na zaprojektowanie zagłówka tak, aby osoby spinające włosy w kucyk, lub posiadające bujne fryzury czuły się jeszcze bardziej komfortowo. Czy to oznacza jakieś specjalne wcięcie? Nie, prawdę mówiąc niczym nie różnią się od konkurencji. Przynajmniej z wyglądu.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Samochody z innej bajki | Buick

Opel Omega w 2015?

Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.