Bezpieczna zima z Goodyear

Chcesz wygrać profesjonalne szkolenie bezpiecznej jazdy i komplet zimówek? Weź udział w konkursie "Bezpieczna zima z Goodyear"

Wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań testowych i napisać dlaczego właśnie Ty powinieneś wziąć udział w kursie doskonalenia jazdy.

Zwycięzką dwudziestkę zaprosimy do udziału w 2-dniowym kursie doskonalenia jazdy w szkole Abarth Driving Experience. Zajęcia na samochodach Abarth, prowadzone będą na torze z matami poślizgowymi przygotowanym na warszawskim lotnisku Bemowo. Nad bezpieczeństwem kursantów czuwać będą instruktorzy Abarth, a każdyz uczestników szkolenia otrzyma certyfikat firmowany przez Automobilklub Polski.

Szkolenie odbędzie się 14-15 listopada 2009 r. Nagroda obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd. W trakcie kursu wyłonimy Mistrza Bezpiecznej Jazdy Goodyear. Osoba, która najlepiej poradzi sobie w jeździe samochodem otrzyma dodatkowo komplet opon zimowych Goodeyear.

Już dziś zapraszamy do udziału w konkursie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytania, zaglądaj na stronę moto.pl - wszystkiego dowiesz się z artykułów na temat opon i jazdy w trudnych warunkach. Konkurs trwa od wtorku 27 października do czwartku 5 listopada 2009 r.

Wyniki opublikujemy w sobotę 7 listopada 2009 r. na stronie moto.pl.

Wróć na stronę główną i weź udział w konkursie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.