Volkswagen e-Home. "Obsługa klientów przez Internet na nowym poziomie"

Volkswagen e-Home wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów. Z samochodem i ofertą można zapoznać się przez Internet. Bez wychodzenia z domu.

Czym jest Volkswagen e-Home? To projekt dla wszystkich, chcących uzyskać spersonalizowaną, omówioną z ekspertem ofertę dotyczącą wybranego samochodu. Wojciech Usak, dyrektor marketingu VW Polska, podkreśla, że marka "wnosi obsługę klientów przez Internet na nowy poziom, chcąc zaoferować im najwyższy poziom komfortu, jak i bezpieczeństwa".

Korzystanie z usługi przez Internet ma być jak najprostsze i najbardziej intuicyjne. Jak działa e-Home? Z listą dostępnych od ręki samochodów można się zapoznać na specjalnej stronie internetowej. Wyszukiwarka pozwala znaleźć interesujący nas model. Po znalezieniu najlepiej dopasowanego samochodu i kliknięciu na odpowiedni przycisk, następuje natychmiastowe połączenie w formie wideokonferencji z ekspertem Volkswagen eHome – w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych, klasycznych rozwiązań z zakresu obsługi klientów online, nie jest więc konieczne pozostawienie swoich danych kontaktowych i oczekiwanie na kontakt ze strony przedstawiciela salonu.

Zobacz wideo Volkswagen Golf - czy niemiecki kompakt wciąż wyznacza trendy w segmencie?
Eksperci Volkswagen e-Home są do dyspozycji w godzinach 10:00-20:00 i dysponują odpowiednią wiedzą, aby kompleksowo wesprzeć klientów podczas zakupu auta. Naszą intencją jest znalezienie wymarzonego samochodu i opracowanie optymalnej oferty dla każdej osoby, która zdecyduje się na kontakt z nami poprzez wideokonferencję

– mówi Mateusz Delikat, ekspert Volkswagen e-Home.

Co ważne, przez stronę internetową możemy umówić się także na jazdę próbną na terenie Warszawy wybranym samochodem przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i odpowiedniej dezynfekcji pojazdu.. Nie trzeba ryzykować i jechać do salonu. To usługa door to door. Stacjonarne salony samochodowe oraz serwisy marki są otwarte, ale w części z nich ograniczono np. godziny pracy. Właśnie dlatego VW e-Home to tak ważna inicjatywa.

W dzisiejszej sytuacji najlepiej ograniczać wyjścia z domu, a najwięcej sprawa załatwiać przez Internet.

Volkswagen PassatVolkswagen Passat fot. Volkswagen

Więcej o: