Duże rabaty w Seacie - nawet 11 000 zł na nowe auto!

Seat rośnie w siłę. Oferta hiszpańskiej marki rozszerza się z każdym rokiem i powinna w obecnym kształcie zadowolić każdego. Ponadto, decydując się teraz na auto z rocznika 2019, można zyskać mnóstwo pieniędzy. Warto zapoznać się z aktualnymi promocjami.

Dynamiczna sprzedaż Seata w Polsce wynika z mocnej ofensywy modelowej. Obok Ibizy, Leona i Alhambry, mamy do dyspozycji trzy dopracowane SUV-y – Aronę, Atekę oraz debiutującego właśnie w Europie Terraco. Każdy z hiszpańskich samochodów otrzymał bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, a także szereg mocnych, doładowanych silników benzynowych i wysokoprężnych. Klienci mogą też skorzystać obecnie z promocji na auta z rocznika 2019. Przedsprzedaż ruszyła z kopyta, a korzyści są ogromne. W niektórych przypadkach sięgają nawet 11 100 złotych. To suma oferowanego rabatu, premii za odkup dotychczasowego pojazdu i pakietu Comfort+ dla wersji FR. W standardzie znajdziemy też 5-letnią gwarancję.

Seat Ibiza – nie tylko do miasta

Seat Ibiza 2017Seat Ibiza 2017 fot. Seat

To jeden z najładniejszych samochodów segmentu B. Zbudowany na modułowej platformie MQB oferuje sporo przestrzeni dla kompletu podróżnych, wiele miejsca na bagaż, a także właściwości jezdne pozwalające garściami czerpać radość z każdego pokonanego kilometra. Ibizę wyposażono też w nowoczesne multimedia, a kabinę zmontowano z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Pod maską może pracować silnik o mocy 150 koni mechanicznych gwarantujący osiągi zarezerwowane dla pojazdów klasy GTI. Dzięki aktualnej promocji na dowolną konfigurację silnikowo-wyposażeniową, możecie zyskać mnóstwo pieniędzy. Rabat sięga kilkunastu procent wartości auta. Więcej szczegółów pod poniższym linkiem.

Seat Arona – wygodny crossover

Seat AronaSeat Arona fot. Seat

Osoby szukające bardziej rekreacyjnego samochodu, powinni skierować swą uwagę na Aronę. Hiszpański crossover ma zwiększony prześwit, dzięki czemu miejskie krawężniki mu niestraszne. Nieźle spisuje się też na autostradach, gdzie przekonuje pewnym zachowaniem na drodze i skutecznym wyciszeniem przedziału pasażerskiego. Z Ibizy przejął dopracowany układ jezdny i bogate wyposażenie. Zestaw multimedialny obsługuje nie tylko nawigację i kamerę cofania, lecz również efektywnie współpracuje z nowoczesnymi smartfonami, pozwalając przenieść na centralny ekran dotykowy ulubione aplikacje. W przedsprzedaży rocznika 2019 można zyskać niezłą kwotę. Warto zapoznać się z warunkami promocji.