TrafiCargo - Traficar wprowadza auta dostawcze. Znajdziesz je pod Ikeą

Carsharing cieszy się coraz większą popularnością w całej Polsce. W zależności od miasta można korzystać z usług różnych firm, a paleta usług cały czas się poszerza. Traficar wprowadza nowe auta dostawcze, które pojawią się pod sklepami Ikea.
TrafiCargo TrafiCargo fot. TrafiCar

TrafiCargo

TrafiCargo to auta dostawcze, które pojawią się w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław i Katowice. Można je zamawiać przez aplikację TrafiCar, a znajdują się pod sklepami Ikea. W sumie na potrzeby klientów udostępniono 30 egzemplarzy takich aut.

Do tej pory usługa wynajmu samochodu dostawczego na minuty była dostępna tylko w Krakowie - pod Ikeą można było znaleźć cztery Renault Kangoo. Teraz w ofercie jest pięć takich samochodów. Oprócz tego po cztery sztuki zaparkowano w pozostałych miastach, oprócz Warszawy, gdzie udostępniono aż dziewięć samochodów.

TrafiCargo TrafiCargo fot. TrafiCar

TrafiCargo

Renault Kangoo dostępne w ramach usługi TrafiCargo zapewnia przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120 cm (szerokość) i 110 cm (wysokość). Po złożeniu fotela pasażera we wnętrzu pojazdu można umieścić przedmioty o długości do 290 cm. Dzięki temu zmieści się tam nawet najdłuższa paczka z szafą z oferty Ikea.

TrafiCargo TrafiCargo fot. TrafiCar

TrafiCargo

Dzięki nowej usłudze klienci będą mogli od razu dostarczyć swoje zakupy do domu. Do tej pory kupujący mogli skorzystać z płatnego transportu oferowanego przez sklep, który był droższy i dłuższy w realizacji.

TrafiCargo TrafiCargo fot. TrafiCar

TrafiCargo

Żeby skorzystać z tych samochodów trzeba mieć zainstalowaną aplikację Traficar, z następnie zarezerwować jeden z pojazdów. Opłaty za korzystanie z TrafiCargo są takie same jak w przypadku osobowego Traficara - 80 gr za km, 50 gr za minutę jazdy i 10 gr za minutę podstoju. Jedyna różnica polega na tym, że wypożyczony samochód trzeba odstawić z powrotem pod sklep Ikea.

Więcej o:
Copyright © Agora SA