Łada Vesta Cross - hit Łady trafia do Czech i na Słowację. Kiedy Polska?

Uterenowiona wersja najnowszego modelu Łady jest dostępna w Rosji od września ubiegłego roku. Model Vesta Cross SW lada moment zawita do salonów u naszych południowych sąsiadów.
Łada Vesta SW Cross Łada Vesta SW Cross Fot. Łada

Łada Vesta Cross

Znamy już cenniki nowego modelu z Togliatti. Podstawowa wersja Łady Vesta Cross SW będzie kosztować od 13 tys. euro (ok. 55 tys. zł). W tej cenie klient otrzyma przestronne kombi z silnikiem benzynowym pod maską - 1.6 MPI o mody 106 KM. Jednostkę połączono z 5-biegową skrzynią ręczną.

Łada Vesta SW Cross Łada Vesta SW Cross Fot. Łada

Łada Vesta Cross

Na liście wyposażenia znajdziemy 17-calowe felgi aluminiowe, tempomat i klimatyzację manualną. Na liście elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo znajdziemy zestaw czterech poduszek powietrznych oraz systemy ABS, EBD, ESC i TCS.

Łada Vesta SW i SW Cross Łada Vesta SW i SW Cross Fot. Łada

Łada Vesta Cross

Aktualnie przedstawicielstwa rosyjskiej marki znajdują się na terenie Niemiec, Węgier i Słowacji. Łady dostępne na rynku czeskim są importowane z krajów ościennych. Za dystrybucję odpowiada firma Remoraid. Samochód wyceniono na 349 700 koron, czyli 57 800 zł.

Więcej o:
Komentarze (62)
Łada Vesta Cross - Czechy i Słowacja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aVe

  Oceniono 25 razy 7

  Nie wygląda to źle, no i silnik wolnossący. Z chęcią zobaczyłbym szczegółowy cennik. Wtedy można bardziej realnie porównywać wersje wyposażenia. Tylko, że w tej cenie można mieć i dacię i fiata tipo, a są to auta z UE. Widać, że Rosjanie mogą, Polacy - nadal nie .... A tak prywatnie: nie wybrałbym żadnego z tych 3 aut ale muszą być i takie.

 • Gość: dvd

  Oceniono 10 razy 6

  Polacy krytykują wszystkich wokół a sami nie potrafią złożyć nawet taczki.

 • Gość: franek

  Oceniono 15 razy 5

  Byłem w Banskiej na Słowacji odbyć jazdę próbną i jest OK . Wykonanie poziom europejski. Kupuję na wiosnę kombi.Żadnych dwumasów, łańcuchów rozrządu , i innych zbednych pierduł. Samochód dla chłopa. Przestronny. Sprawdzony francuski silnik.

 • koniowi

  Oceniono 5 razy 3

  Polskie pa-chy nic nie mają a patrzcie jak się noszą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX