Limuzyna, którą łatwo pokochać. Co oferuje Toyota Camry?

Czy samochód może stać się legendą? Oczywiście - tak można mówić o Toyocie Camry. Ta popularna limuzyna od lat cieszy niezawodnością, jakością i przestrzenią. Najnowsze wcielenie uzupełnia to z kolei zaawansowanym hybrydowym napędem.
Toyota Camry Toyota Camry Fot. Toyota

Toyota Camry to synonim niezawodności

Jeśli zapytacie się kogoś o najbardziej niezawodne auto na rynku, to wiele osób bez zawahania odpowie "Camry". Ten model przez lata zdobył uznanie wśród klientów na całym świecie. Wszystko to za sprawą atrakcyjnego designu, nowoczesnych rozwiązań i bezawaryjności, gwarantującej spokojną eksploatację. W przypadku najnowszego wcielenia te cechy są niezmiennie obecne, choć uzupełniono je wieloma udogodnieniami.

Toyota Camry Toyota Camry Fot. Toyota

Przede wszystkim Toyota Camry ma świetny napęd

Sercem tego auta jest silnik hybrydowy, który oferuje 218 KM. Taka moc zapewnia naprawdę dobre osiągi, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Wynosi ono średnio 5,3 litra na sto kilometrów, co jest wynikiem nieosiągalnym dla większości konkurentów. Warto do tego dodać wysoki komfort akustyczny i doskonałą reakcję na gaz. Wszystko to sprawia, że Toyota Camry doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas długich podróży.

Toyota Camry Toyota Camry Fot. Toyota

Na przestrzeń nie można narzekać

Limuzyna Toyoty charakteryzuje się wymiarami odpowiadającymi klasie wyższej. Oznacza to jedno - ilość miejsca na tylnej kanapie jest więcej niż satysfakcjonująca. Wygodnie podróżować będzie tutaj każdy, a własny panel sterowania klimatyzacją zapewnia idealny komfort termiczny dla każdego pasażera. Nie sposób nie wspomnieć też o bagażniku. Pomimo nadwozia typu sedan, Camry ma przepastny i ustawny kufer, który spokojnie pomieści duże walizki i mniejsze przedmioty.

Toyota Camry Toyota Camry Toyota

Wygląd i wyposażenie imponują

Sylwetka Toyoty Camry jest klasyczna, ale zarazem przyciąga wzrok. Proste i estetyczne linie odpowiadają charakterowi tego modelu i czynią go jeszcze bardziej eleganckim. To samo tyczy się wnętrza, gdzie znajdziemy dobre materiały wykończeniowe, nowoczesne multimedia i świetne fotele. Warto też wspomnieć o wyposażeniu, któremu niczego nie brakuje. Doskonałe oświetlenie, systemy wspierające kierowcę i elementy z zakresu komfortu umilają czas spędzony w tym samochodzie.

Toyota Camry Toyota Camry Toyota

Toyota Camry ma dobrą cenę

Zwłaszcza teraz warto zainteresować się tym samochodem, gdyż Toyota przygotowała specjalną ofertę. Decydując się na zakup Camry skorzystamy z pakietu korzyści, którego wartość sięga nawet 14 500 zł. Dzięki temu w kieszeni zostaje sporo gotówki, a auto rozpieszcza kompletnym wyposażeniem, co czyni go też rozsądnie wycenioną i atrakcyjną finansowo propozycją.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.