Co znajdziemy w salonach Toyoty? Przeglądamy ofertę tej japońskiej marki

Jeśli szukacie dobrego i niezawodnego auta, to warto zajrzeć do salonu Toyoty. Auta tej marki słyną z bezawaryjności, a do tego oferują nowoczesne silniki i świetne wyposażenie. Sprawdzamy, na jakie modele warto zwrócić uwagę.
Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Toyota Aygo - mała, zwrotna i praktyczna

Segment małych miejskich samochodów w ostatnich latach bardzo się skurczył. Wybór takiego samochodu nie jest już prosty. Warto więc postawić na sprawdzoną i dobrą propozycję, jaką bez wątpienia jest Toyota Aygo. Znajdziemy tutaj idealny zestaw dobrych cech. Jest mała, zwrotna i ma solidny wolnossący silnik. Do tego na pokładzie znajdziemy kompletne wyposażenie. 

Toyota Yaris Toyota Yaris Toyota

Toyota Yaris - kolejne wcielenie bestsellera

Nowa Toyota Yaris szturmem bierze rynek. Nie powinno to nikogo dziwić, wszak oferta tego auta jest naprawdę dobra. Mamy tutaj szeroki wybór jednostek napędowych, wolnossących i hybrydę, a do tego wygląd idzie w parze z nowoczesnym wyposażeniem. Wszystko to sprawia, że Yaris staje się naprawdę atrakcyjną i ciekawą propozycją. Wszystko to dostaniemy w atrakcyjnej cenie.

Toyota Corolla sedan Toyota Corolla sedan Toyota

Toyota Corolla - legenda w trzech odmianach

Tego auta przedstawiać nie trzeba. Toyota Corolla, także w najnowszym wydaniu, to bestseller. Rynek pokochał ten samochód, głównie ze względu na świetny napęd hybrydowy, unikalny wygląd i ciekawe wnętrze. Warto pamiętać, że Corolla dostępna jest w trzech wersjach nadwoziowych - jako hatchback, praktyczne kombi TS i w wydaniu sedan. W przypadku tych samochodów rabat wynosi od 1900 do 2300 zł.

Toyota C-HR Toyota C-HR Toyota

Toyota C-HR - hit, który cieszy wyglądem

Jeśli marki grałyby w rzutki, to Toyota niezmiennie trafiałaby w sam środek tarczy. Model C-HR jest hitem sprzedaży od momentu wejścia na rynek. Czy to dziwi? Niekoniecznie. Klienci docenili atrakcyjny i unikalny wygląd tego samochodu. A w parze z nim idzie przestronne wnętrze oraz duży bagażnik. Do tego pod maską znajdziemy atrakcyjne silniki, z dwulitrową hybrydą na czele. Teraz Toyota C-HR Hybrid dostępna jest z korzyścią do 7 300 zł.

Toyota Rav 4 Toyota Rav 4 toyota

Toyota RAV4 - praktyczność na pierwszym miejscu

Rodzinne auto, które nie boi się zjechać z asfaltu? Toyota RAV4 doskonale sprawdzi się w takiej roli. Ten popularny model jest ceniony właśnie za duży bagażnik, przestronną tylną kanapę i za świetne wyposażenie. Zaletą jest też 2,5-litrowa hybryda, która zapewnia rewelacyjne osiągi przy zachowaniu bardzo niskiego zużycia paliwa. Te wszystkie cechy sprawiają, że klienci tak chętnie decydują się na tego SUV-a Toyoty. Do tego warto wspomnieć o rabacie sięgającym nawet do 17 700 zł.

Toyota Camry Toyota Camry Fot. Toyota

Toyota Camry - komfort na pierwszym miejscu

W kategorii komfortu podróżowania ten samochód nie ma sobie równych. Toyota Camry to limuzyna, która od lat ceniona jest za niezawodność i dobre wyposażenie. Teraz ten zestaw cech uzupełniono napędem hybrydowym, który stawia ją ponad konkurentami w swojej klasie. 218 KM zapewnia dobre osiągi i bardzo niskie zużycie paliwa. A wszystko to dostaniemy z pakietem korzyści wynoszącym do 16 400 zł.