Przestronne, rodzinne, oszczędne i bezpieczne. Sprawdzamy co oferuje Volvo XC90

Największy model w gamie szwedzkiej marki to świetna rodzinna propozycja, zachowująca też bardzo reprezentatywny charakter. Co oferuje Volvo XC90?
Volvo Volvo XC90

To auto, które zmieniło wizerunek marki

Druga generacja Volvo XC90 jest na rynku już od 7 lat, a mimo to wciąż wygląda niezwykle świeżo. Ten model zapoczątkował rewolucję, która trwa do dziś. Atrakcyjna stylistyka oraz całkowicie nowe jednostki napędowe zadebiutowały właśnie w tym aucie. Szwedzi konsekwentnie wprowadzają tutaj kolejne poprawki, choć są one wyjątkowo dyskretne - jak się okazuje tak dobry projekt nie wymaga dużych liftingów i poważnych zmian.

Volvo Volvo XC90

Volvo XC90 to przestrzeń dla rodziny

Samochód ten nie bez wątpienia uznawany jest za flagowca Volvo. XC90 okazuje się być doskonałym kompromisem pomiędzy eleganckim i reprezentatywnym samochodem, a rodzinnym pojazdem, idealnie sprawdzającym się podczas wakacyjnych wyjazdów. Przestronne i przemyślane wnętrze pomieści nawet 7 osób, a przepastny bagażnik bez problemu można załadować nawet największymi walizkami. Co więcej, podróżuje się tutaj w najwyższym standardzie - wygodne fotele i świetne materiały wykończeniowe tworzą klimat prawdziwej "biznes klasy".

Volvo Volvo XC90

Ten samochód jest świetnie wyposażony

Niezależnie od wariantu wyposażeniowego dostajemy tutaj w zasadzie wszystko, co do szczęścia jest potrzebne. Komplet elektronicznych systemów asystujących i wspierających kierowcę w trakcie jazdy, doskonałe oświetlenie LED, nowoczesne multimedia i dopracowane nagłośnienie to rzeczy oferowane w standardzie. Na liście opcji znajdziemy natomiast takie rzeczy jak audiofilski system audio Bowers&Wilkins czy zestaw kamer 360 stopni, przydatnych przy manewrowaniu tym samochodem.

Volvo Volvo XC90

Pod maską znajdują się ekologiczne jednostki napędowe

Każdy silnik w Volvo XC90 jest zelektryfikowany. Jednostki benzynowe i wysokoprężne wspiera system miękkiej hybrydy. Dzięki niemu zyskujemy niższe zużycie paliwa i lepszą reakcję na gaz, czyli dwie duże korzyści. W gamie nie brakuje też hybrydy plug-in, zapewniającej niskie zużycie paliwa i możliwość jazdy na samym prądzie. Przy przemyślanej eksploatacji i konsekwentnym ładowaniu auta w domu lub w miejscu pracy możemy zapomnieć o widoku stacji paliw na wiele tygodni.

Volvo Volvo XC90

Teraz Volvo XC90 dostępne jest w unikalnej ofercie

Kupując ten samochód zyskasz więcej niż VAT. Świetnie dobrane oferty finansowania sprawiają, że zakup XC90 nie obciąża naszego budżetu firmowego. Możemy tutaj także dobrać atrakcyjne pakiety serwisowe, dodatkowo ułatwiające obsługę samochodu i obniżające koszty eksploatacji. Tym samym największy SUV Volvo może z łatwością stać się idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują eleganckiego samochodu, idealnego dla dużej rodziny.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.