Znaleźliśmy złoty środek łączący zalety aut miejskich i terenowych. Volkswagen T-Roc w leasingu już za 713 zł netto miesięcznie

Jeśli należysz do fanów pojazdów marki Volkswagen, w tym flagowego Golfa, to znaczy, że obserwujesz aktualne trendy motoryzacyjne. Pewnie stale poszukujesz nowych rozwiązań związanych poprawą komfortu jazdy, ale nie chcesz tracić frajdy z prowadzenia. W odpowiedzi na takie oczekiwania nasuwa się jedyne hasło będące wypadkową wymienionych cech - Volkswagen T-Roc.
Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Zuzanna Krzyczkowska

Volkswagen Golf w segmencie SUV'ów

Historia Volkswagena T-Roca jest stosunkowo krótka. Sięga 2017 roku kiedy zaprezentowano jego wersję produkcyjną na motoryzacyjnych targach we Frankfurcie. Od tego czasu powstała jedna generacja pojazdu. T-Roca zbudowano na bazie delikatnie skróconej płyty podłogowej należącej do Golfa VII (platforma MQB). Z jednej strony śmiało zaliczamy go więc do gamy komfortowych aut kompaktowych, a z drugiej podniesione o 15 mm zawieszenie sprawia, że mamy do czynienia z mini SUV-em. Wpadkowa to idealny crossover, który z powodzeniem dąży do powtórzenia sukcesów najpopularniejszych modeli swojego producenta.

Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Zuzanna Krzyczkowska

Wyposażenie

Dokonując zakupu do wyboru mamy trzy warianty wyposażenia pojazdu:

- T-Roc (podstawowa wersja)

- Advance

- Premium

Już w wersji podstawowej znajdziemy bogate wyposażenie. Producent w standardzie wyposażył pojazd w tylne światła wykonane w technologii LED, 16-calowe obręcze felg, system ESP wraz z asystentem siły hamowania, system "Start-Stop" pozwalający na odzysk energii przy hamowaniu, system wykrywania pieszych, aktywny układ ochrony pasażerów "PreCrash", kamerę cofania, przednie i tylne czujniki parkowania, Climatronic oraz komputer pokładowy MFA Plus. Fajny gadżet stanowi Car-Net: App Connect dzięki któremu, na wyświetlacz radia samochodowego przeniesiemy ekran naszego smartfona i w prosty sposób uzyskamy dostęp do niezbędnych aplikacji.

Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM 4Motion Zuzanna Krzyczkowska

Co znajdziemy pod maską?

Volkswagen T-Roc dostępny jest w kilku wariantach benzynowych i jednym wysokoprężnym - 2.0 TDI o mocy 150KM zestawionym z 7-biegową skrzynią DSG. W wersji bazowej otrzymamy silnik benzynowy 1.0 TSI o mocy 115KM. Podstawowa odmiana cechuje się napędem na przednią oś i manualną skrzynią biegów. W połączeniu z dynamicznym charakterem auta zapewnia jednak dużą frajdę z prowadzenia. W cyku mieszanym T-Roc spala średnio 6,3 l/100km.

Te wszystkie superlatywy otrzymujemy w atrakcyjnym pakiecie leasingowym Volkswagena. Uniwersalnego T-Roca możemy kupić od 713 zł netto miesięcznie. Warto dodać, iż oprócz korzystnej raty otrzymujemy wiele innych bonusów, m.in. ochronę pogwarancyjną Volkswagen Safe+.

Więcej o: