Prześwietlamy jeden z najpopularniejszych samochodów dostawczych. Jak cena?

Sekcja dostawcza ma się w Polsce bardzo dobrze. Jednym z wiodących jej przedstawicieli jest Trafic. Auto, które sprawdza się nie tylko w mieście, lecz również w długich trasach.
Renault Trafic III Renault Trafic III Fot. Renault

Wielofunkcyjne zabudowy

Ambulanse, izotermy, chłodnie, samochody warsztatowe, adaptacje na mikrobus lub transport osób niepełnosprawnych i wiele innych. To tylko niektóre propozycje spośród kilkudziesięciu możliwości dopasowania Trafica do własnych potrzeb. Producent współpracuje z wieloma firmami zdolnymi sprostać każdemu wyzwaniu. Poza tym Renault może też służyć jako samochód o charakterze biznesowym.

Renault Trafic III Renault Trafic III Fot. Renault

Towary o długości ponad 4 metrów

Wiele pomysłowych rozwiązań sprawia, że możliwości transportowe Trafica ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika. Auto występuje w dwóch wersjach długości. L2 może przewozić przedmioty o długości 415 centymetrów. To zasługa innowacyjnej klapy pod kanapą pasażera w pierwszym rzędzie. Użyteczna objętość auta wynosi 7,2 m3 dla odmiany L1 i 8,6 m3 dla L2. Prostopadłościan można wzbogacić licznymi uchwytami, hakami, zaczepami i wzmocnieniami. Regularne kształty pozwalają na umieszczenie w luku bagażowym trzech europalet.

Renault Trafic III Renault Trafic III Renault Trafic III / fot. Renault

Efektywnie i oszczędnie

Szukasz oszczędnego źródła napędu w aucie dostawczym? Dobrze trafiłeś. Renault montuje pod maską Trafica silnik 1.6 dCi występujący w wersji o mocy 95, 120, 125 lub 145 KM. W połączeniu z manualną skrzynią biegów okazuje się bardzo oszczędny. Producent deklaruje zużycie paliwa w cyklu średnim na poziomie 6 litrów. W najmocniejszej specyfikacji potrafi być również dynamiczny. Podróż z 8 pasażerami na pokładzie nie wpływa znacząco na osiągi i gwarantuje zastrzyk momentu obrotowego w każdej sytuacji.

Renault Trafic III Renault Trafic III Fot. Renault

Długa lista pokładowych udogodnień

Jako że mamy do czynienia z wszechstronnym samochodem, pokład można wzbogacić wieloma udogodnieniami z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. To między innymi:

  • manualna klimatyzacja;
  • tempomat;
  • komputer pokładowy;
  • system wspomagania ruszania pod gór;
  • kamera cofania;
  • system multimedialny z dotykowym ekranem o przekątnej 7 cali.
Renault Trafic III Renault Trafic III Fot. Renault

Szerokie możliwości personalizacji

Wybór jednego z 10 lakierów nadwozia stanowi dopiero początek konfiguracji. Setki możliwości konfiguracyjnych sprawiają, że możecie skompletować jedynego w swoim rodzaju Trafica. Do dyspozycji oddano również kilka rodzajów finansowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.