Brytyjski SUV klasy premium z nowym cennikiem! Cena Jaguara F-Pace miło zaskakuje

Największy SUV w gamie Jaguara nie tylko dobrze wygląda, lecz również zapewnia mnóstwo wrażeń za kierownicą. To zasługa dopracowanego układu jezdnego oraz mocnych silników. Teraz można go mieć w atrakcyjnej cenie!
Jaguar F-Pace 2019 Jaguar F-Pace 2019 fot. Jaguar

Wnętrze w duchu premium

Jak przystało na brytyjskiego arystokratę, wnętrze urządzono w iście luksusowym stylu. Poza wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, mamy do dyspozycji zaawansowane multimedia, a także sporo przestrzeni w dwóch rzędach siedzeń. Bagażnik o pojemności 650 litrów jest jednym z największych w segmencie. Producent przewidział trzy rodzaje zabudowy wnęki - zestaw naprawczy, "dojazdówka" lub pełnowymiarowe koło zapasowe.

To nie koniec atrakcji. Marka premium oferuje też klientowi mnóstwo udogodnień z zakresu bezpieczeństwa i komfortu. Oto tylko niektóre z długiej listy dodatków:

  • Aktywny sportowy układ wydechowy z opcją manualnego włączania
  • Zawieszenie adaptacyjne
  • Dach panoramiczny otwierany i uchylany elektrycznie z elektrycznie zamykaną roletą
  • Przednia szyba o obniżonej przepuszczalności promieniowania podczerwonego (zawiera warstwę akustyczną)
  • Elektryczna regulacja oparcia tylnych siedzeń
  • Podgrzewane i wentylowane siedzenia przednie i podgrzewane tylne
  • Luksusowe siedzenia przednie regulowane w20 kierunkach
  • System audio Meridian™ Surround Sound System - 825W, 16 głośników + subwoofer, złącze USB i iPod
Jaguar F-Pace 2019 Jaguar F-Pace 2019 fot. Jaguar

Bogate wyposażenie

Zwarta sylwetka Jaguara skrywa najnowsze zdobycze technologiczne koncernu. Dynamiczną karoserię można wzbogacić w pełni LED-owymi reflektorami, unoszoną elektrycznie pokrywą bagażnika i felgami w rozmiarze nawet 22 cali. Do wyboru mamy ponadto jeden z dwunastu lakierów.

Jaguar F-Pace 2019 Jaguar F-Pace 2019 fot. Jaguar

Dynamika pod kontrolą

Poza luksusowo wykończonym przedziałem pasażerskim, użytkownicy mogą liczyć na paletę mocnych jednostek napędowych. Wysokoprężne silniki generują od 120 do 221 koni mechanicznych. 3-litrowe V6 ma 700 Nm i przyspiesza do setki w 6,1 sekundy. Amatorzy paliwa bezołowiowego mają do wyboru motor dwulitrowy (o mocy 184 lub 220 KM), a także 5-litrowe V8 wsparte doładowaniem i katapultujące Jaguara do "setki" w 4,8 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.

Jaguar F-Pace 2019 Jaguar F-Pace 2019 fot. Jaguar

Rabat o wartości kompaktowego auta

Teraz Jaguar przedstawił bardzo korzystną ofertę na model F-Pace, który dostępny jest z wyposażeniem dodatkowym o wartości 42 000 złotych w cenie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA