SUV czy minivan - jakie auto lepiej sprawdzi się w rodzinie?

Volkswagen w swojej gamie posiada wiele modeli skierowanych do osób, dla których na pierwszym miejscu jest rodzina. Przestronny Touran, Tiguan czy Tiguan Allspace to samochody, które idealnie nadają się na wakacyjny wyjazd i zapewniają podróż w komfortowych warunkach. Dodatkowo w salonach Volkswagena trwają atrakcyjne wyprzedaże rocznika 2018 i już teraz można kupić wybrany rodzinny model w wyjątkowo korzystnej cenie.
Volkswagen Touran R-Line Volkswagen Touran R-Line fot. VW

Volkswagen Touran

Touran to kompaktowy VAN z przestronnym wnętrzem i bagażnikiem o pojemności 834 l. Po rozłożeniu tylnej kanapy uzyskamy astronomiczną przestrzeń - aż 1980 l. Jest to samochód dla osób, którym nie zależy na podwyższonym zawieszeniu, ale na ergonomii i praktyczności.

Touran od wielu już lat jest modelem zachwalanym za swoją niezawodność i poprawność, a teraz jeszcze Volkswagen daje nam możliwość zakupu swojego family car'a w wersjach Comfortline i Highline w bardzo atrakcyjnych cenach. Gama silnikowa obejmuje jednostki TSI EVO i niezawodne TDI. Obie wersje wyposażeniowe są objęte wysokimi rabatami, a samochody są dostępne od ręki u wielu dilerów w Polsce.

Volkswagen Tiguan Offroad Volkswagen Tiguan Offroad fot. VW

Volkswagen Tiguan

Tiguan to bez wątpienia jeden z ładniejszych SUV-ów w swojej klasie, a na pewno prekursor swojego segmentu. Zachowując kompaktowe rozmiary i zgrabną linię nadwozia cechuje się świetnymi właściwościami terenowymi. Tiguan może się pochwalić również przestronnym wnętrzem i bagażnikiem, który można powiększyć z 615 l do 1655 l.

Najnowsza generacja oferuje wiele rozwiązań technologicznych, a konfigurator na stronie producenta jest pełen ciekawych dodatków, takich jak jak asystent parkowania czy zaawansowane światła LED, które podniosą bezpieczeństwo podróży. Producent oferuje samochód w aż 4 wersjach wyposażenia: Comfortline, Trendline, Join, Highline. Dodatkowo mamy do wyboru szeroki wachlarz silników - od oszczędnych 1.5 TSI aż po mocne, 190-konne 2.0 TDI. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że trwa wyprzedaż rocznika 2018 i model Tiguan jest dostepny z dużym rabatem niezależnie od wersji wyposażeniowej.

Volkswagen Tiguan Allspace Volkswagen Tiguan Allspace fot. VW

Volkswagen Tiguan Allspace

Tiguan Allspace to powiększona wersja kompaktówego SUV-a, która przez swoje wymiary zakrawa już na auto z wyższego segmentu. Producent przedłużył podstawową wersję Tiguana o 215 mm, dzięki czemu można wyposażyć samochód w dodatkowe dwa fotele w trzecim rzędzie. Nie dość, że przestrzeń ładunkowa powiększyła się diametralnie, bo aż do 1920 litrów, to jeszcze możemy podróżować w 7 osób. Samochód poszerzono o 109 mm, co daje jeszcze więcej miejsca w środku.

Świetny wygląd, terenowe "usposobienie" i dużo przestrzeni dla pasażerów, to cechy które sprawiają, że Tiguan Allspace jest samochodem idealnym dla rodziny. Sprzedaż Tiguana w Europie od dawna jest bardzo dobra, co potwierdza, że jest to samochód wart uwagi i swojej ceny. Teraz z okazji wyprzedaży rocznika można go kupić sporo taniej. Volkswagen przygotował rabaty na modele Tiguan Allspace z rocznika 2018, sięgające kilkunastu tysięcy złotych, bez względu na wersję wyposażeniową czy silnikową.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.