Fiat Fiorino - która wersja mini-dostawczaka opłaca się najbardziej? Można go mieć za 450 zł miesięcznie

Fiat Professional ma w tym roku wyjątkową ofertę wyprzedażową. Najbardziej popularne modele są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy do nich Fiorino, które możesz mieć już za 450 złotych miesięcznie. Prześwietlamy ofertę włoskiego producenta.
Fiat Fiorino Fiat Fiorino Fiat

Spore możliwości transportowe

Obok Ducato, to właśnie Fiorino należy do najpopularniejszych aut dostawczych włoskiego koncernu. Z uwagi na kompaktowe gabaryty, świetnie sprawdza się w mieście. Jego średnica zawracania wynosi zaledwie 9,95 metra. Co jeszcze ma do zaoferowania włoski pojazd?

Fiorino Cargo zadziwia możliwościami ładunkowymi. Potrafi wziąć na pokład 660 kilogramów lub towar o objętości 2,8 metra sześciennego. Pakowanie ekwipunku ułatwiają tylne drzwi o rozwarciu 180 stopni. Nie bez znaczenia jest również wysokość progu załadunkowego - 527 mm. Nie dziwi zatem obecność tych małych dostawczaków na niewielkich uliczkach wielkich aglomeracji. Wjadą po prostu wszędzie.

Fiat Fiorino Fiat Fiorino fit. Fiat

Atrakcyjna oferta wyprzedażowa

Fiat Professional stworzył platformę, gdzie znajdziemy wszystkie auta dostawcze koncernu. Skupiona jednym miejscu oferta ułatwia wyszukanie pożądanego pojazdu. Istotne, że wszystkie są fabrycznie nowe, z gwarancją producenta, mocno przecenione i dostępne od ręki. Kalkulator przy każdym pojeździe pozwala dopasować warunki finansowe do własnych możliwości. Przy ustawieniu wpłaty własnej na poziomie 30% i 4-letniego okresu umowy, rata leasingu za przyzwoicie wyposażony egzemplarz z zeszłego roku wyniesie 448 zł. To tylko jedna z opcji. Samochodów ubywa z każdym tygodniem, ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Fiat Fiorino Fiat Fiorino fot. Fiat

Wszystko, co niezbędne

2-osobowe Fiorino przekonuje również bogato wyposażonym wnętrzem. Na pokładzie znajdziemy:

  • manualną klimatyzację;
  • wielofunkcyjną kierownicę;
  • elektrycznie sterowane szyby;
  • komputer pokładowy;
  • system multimedialny z kolorowym wyświetlaczem. Obsługuje nawigację i zestaw głośnomówiący;
  • port USB.
Fiat Fiorino Fiat Fiorino Fiat

Kilka silników do wyboru

Cała gama jednostek napędowych Fiorino spełnia najwyższe normy emisji spalin Euro 6. W katalogu znajdziemy 77-konny silnik benzynowy o pojemności 1.4 litra, a także zasilany gazem ziemnym 1.4 o mocy 70 KM. Ofertę uzupełnia diesel. 1.3 MultiJet występuje w dwóch wersjach - 80 i 95 KM. Obie mają 200 Nm momentu obrotowego i cechują się bardzo niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Co ciekawe, wysokoprężny motor powstaje w polskich zakładach koncernu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.