Terenowe Jeepy w internetowym salonie. Prześwietlamy oferty z całej Polski

Wyprzedaż rocznika to doskonała okazja, by kupić nowe auto. Choć większość klientów decyduje się na samochody miejskie lub rodzinne, nie brakuje chętnych na samochody terenowe. A marka Jeep ma w swojej ofercie prawdziwych twardnieli. Za ile można kupić modele Wrangler i Grand Cherokee?
Jeep Wrangler Jeep Wrangler fot. Piotr Mokwiński

Wirtualny salon Jeep

Zakup samochodu nie jest tak prosty jak butów czy nowego mebla. Wówczas możemy wejść do sklepu i przebierać wśród różnych modeli. W salonach samochodowych wybór jest z reguły ograniczony, dlatego Jeep stworzył wirtualny salon modeli, które są obecnie na wyprzedaży. W jednym miejscu zgromadzono oferty z całej Polski. Poniżej znajdziesz wszystkie oferty na wyprzedaży rocznika.

Jeep Wrangler Jeep Wrangler fot. Jeep

Kultowa terenówka - Jeep Wrangler

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów terenowych na świecie, jest Jeep Wrangler. Ma świetne własności terenowe, kultową stylistykę, a na dodatek niedawno na rynku pojawiła się jego najnowsza odsłona. Choć "toporny" charakter pozostał ten sam, model ten doświadczył wielu udanych technologicznych zmian, wnętrze zaczęło przypominać nowoczesnego SUV-a.

Wranglera w wersji Sahara z dwulitrowym silnikiem o mocy 272 KM, zestawionym z ośmiobiegową skrzynią automatyczną, można teraz kupić o prawie 23 tys. zł taniej. Miesięczna rata na to auto może wynieść zaledwie 1741 zł netto.

Jeszcze taniej, bo za 1620 zł miesięcznie, można kupić poprzedniego Wranglera w wersji Unlimited Rubicon. Pod maskę trafił 284-konny silnik V6 o pojemności 3,6 litra. To konstrukcja szczególnie doceniana przez amatorów off road'owych wojaży.

Jeep Grand Cherokee Jeep Grand Cherokee fot. Jeep

Jeep Grand Cherokee - elegancik, który błota się nie boi

Bardzo ciekawą propozycją w gamie Jeepa jest model Grand Cherokee. Największy SUV amerykańskiego producenta jest w środku luksusowy i zaawansowany technologicznie, ma doskonałe jednostki napędowe, które za nic mają sobie downsizing, a mimo eleganckiego wyglądu, świetnie się czuje w terenie.

W internetowym salonie Jeepa znajdziemy sporo ofert na tak niszowe auto, jakim jest Grand Cherokee. Tak duży i dobrze wyposażony wóz nie należy do najtańszych, dlatego jeśli rozważamy jego zakup, tym bardziej warto rozejrzeć się na wyprzedaży rocznika. A jest za czym, bo niektóre egzemplarze są tańsze nawet o 50 tysięcy złotych. Zainteresowani znajdą kilka wersji silnikowych. Jeepa Grand Cherokee z 3-litrowym silnikiem V6 o mocy 250 KM można kupić już za 1906 zł miesięcznie. Na kierowców o mocnych nerwach czekają jednak odmiany napędzane kultowym silnikiem V8 HEMI o potężnej objętości skokowej 6,4 litra i mocy 468 KM, która trafia na cztery koła. Takie auto nie tylko świetnie radzi sobie w terenie, ale na dodatek przyspiesza do setki w abstrakcyjnie krótkim czasie pięciu sekund.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.