Fiat obniżył ceny aut dla profesjonalistów. Fiorino dostępne za 450 zł miesięcznie

Fiat od lat okupuje czołowe miejsca pod względem sprzedaży samochodów dla profesjonalistów. Szeroka oferta Fiat Professional obejmuje wiele modeli, w tym jedno z najpopularniejszych aut w swojej klasie - Fiorino. Z początkiem roku włoski producent pokazał jego nowy cennik.
Fiat Fiorino Fiat Fiorino fot. Fiat

445 zł miesięcznie

Niewiele firm decyduje się na zakup auta użytkowego za gotówkę. Zdecydowana większość skłania się ku leasingom, które są w wielu przypadkach bardziej opłacalne. Fiata Fiorino można mieć już za 445 zł netto miesięcznie (plus ubezpieczenie) przy 48-miesięcznej umowie leasingowej i 30-procentowym wkładzie własnym.

Fiat Fiorino Fiat Fiorino fot. Fiat

Niezawodny i praktyczny

Samochód dostawczy ma być przede wszystkim praktyczny i niezawodny. Ale Fiat nie zapomina też o wygodzie. Fiorino w standardzie posiada regulowaną wysokość kolumny kierownicy, zatem każdy kierowca - niezależnie od wzrostu - będzie mógł zająć wygodną pozycję za sterami. Standardowo Fiorino posiada także instalację do montażu radia, które jest dostępne opcjonalnie. Niżej znajdziesz szczegóły dotyczące wyposażenia promocyjnej wersji Fiata Fiorino.

FIAT Fiorino 1.4 Base 2008 furgon przedni lewy FIAT Fiorino 1.4 Base 2008 furgon przedni lewy fot. EurotaxGlass

Fiat Fiorino - silniki

Fiat Fiorino to nieduże auto dostawcze, które świetnie sprawdzi się do przewożenia lżejszych ładunków, a do jego napędu posłużył benzynowy silnik 1.4 o mocy 77 KM. Fiorino jest łatwe w prowadzeniu jak typowe auto miejskie, ale jednocześnie funkcjonalne jak prawdziwy samochód dostawczy. Niech nie zmylą was kompaktowe wymiary - Fiorino ma zaledwie 3 864 mm długości. Przestrzeń ładunkowa ma ponad 1 523 mm długości i 1 473 mm szerokości, zatem bez problemu przewieziemy niewielkim Fiorino europaletę z ładunkiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.