Fiat Fullback z nowym cennikiem. Ile trzeba zapłacić za włoskiego pickupa?

Fiat Professional to nie tylko auta użytkowe. To również prawdziwe "woły robocze". Mowa tu o pickupie zdolnym wziąć na plecy tonę towaru i w komfortowych warunkach przewieźć pięciu pasażerów. Fullbacka można obecnie kupić z ogromnym rabatem. Czego spodziewać się po włoskim aucie?
Fiat Fullback Fiat Fullback Filip Stankowski

Zwrotny w mieście, dzielny w terenie

Fullback cechuje się promieniem skrętu na poziomie 5,9 metra. To mniej więcej tyle, ile mają limuzyny klasy średniej. Ponadto, dzięki wysoko osadzonemu nadwoziu, pokonywanie krawężników jest dziecinnie łatwe. Auto dobrze radzi sobie też z nierównościami oraz poprzecznymi przeszkodami. W terenie przydaje się reduktor i skuteczny napęd na obie osie z blokadą centralnego mechanizmu różnicowego.

Pod maską drzemie sprawdzona konstrukcja wysokoprężna o pojemności 2.4 litra. Generuje 150 lub 180 koni mechanicznych i współpracuje z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w średnim rozrachunku nie powinno przekraczać 10 litrów.

Wraz z nowym rokiem Fiat wprowadził specjalne ceny na egzemplarze dostępne od ręki w salonach. Sprawdzisz je poniżej.

Fiat Fullback Fiat Fullback fot. Fiat

Wygodne wnętrze

W podwójnej kabinie wygodnie usiądzie pięcioro pasażerów. Mają do dyspozycji sporo przestrzeni w dwóch rzędach i niezłe wyposażenie. To między innymi:

- tempomat;
- elektrycznie sterowane szyby;
- zestaw głośnomówiący;
- podgrzewane fotele z dwustopniową regulacją;
- automatyczna klimatyzacja regulowana w dwóch strefach;
- system multimedialny z dotykowym ekranem, nawigacją i kamerą cofania.

Nowy rok, nowe ceny

Nowy Rok rozpoczął w Fiacie sporą wyprzedaż. Producent przygotował w tym celu specjalną stronę, na której znajduje się kilkadziesiąt egzemplarzy włoskiego pickupa. Wszystkie dostępne od ręki, z zerowym przebiegiem i z krajowej dystrybucji. Prosty algorytm pozwala wyszukać auta w lokalnym przedstawicielstwie i skontaktować się ze sprzedawcą. Rabaty sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotych. Poniżej wszystkie szczegóły.

Fiat Fullback Fiat Fullback fot. Fiat

Fiat Fullback

Fullback pojawił się stosunkowo niedawno w ofercie włoskiego koncernu i zdążył namieszać w segmencie zdominowanym przez japońskie i niemieckie konstrukcje. Fiat dostępny jest z kabiną przedłużaną lub podwójną.

Wymiary Fullbacka to 1815 mm szerokości, 1780 mm wysokości oraz 3000 mm rozstawu osi. Długość pickupa waha się w zależności od wersji kabiny. Z pojedynczą (single cab) Fullback mierzy 5155 mm, z powiększoną 5275 mm, a z podwójną 5285 mm. Ładowność przekracza jedną tonę - nowy pickup Fiata ma bez problemu przewieźć na pace około 1100 kg.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.