Kto kupuje MINI taniej, czyli długa lista zawodów z rabatami do 25 tys. zł

Mini przygotowało kampanię, dzięki której możecie zaoszczędzić nawet 25 tysięcy złotych. Wystarczy, że znajdziecie się na długiej liście preferowanych przez brytyjską legendę zawodów. To jednak nie koniec korzyści.
Mini Hatch Cooper S Mini Hatch Cooper S fot. Mini

Czy jesteś na liście preferowanych zawodów?

Poza bogatym wyposażeniem dostępnym teraz za 0 złotych, Mini oferuje nie lada gratkę dla wybranej grupy zawodów. Rabat w wysokości nawet 25 tysięcy złotych obejmuje między innymi:

- adwokatów
- stomatologów
- radców prawnych
- marynarzy
- weterynarzy
- farmaceutów

To zaledwie wycinek z długiej listy. Szczegóły oferty dostępne są pod poniższym linkiem.

Mini Hatch Cooper S Mini Hatch Cooper S fot. Mini

Bogactwo personalizacji

Jak przystało na premium, Mini można dowolnie personalizować. Setki rozmaitych dodatków sprawiają, że trudno o drugi taki sam egzemplarz na drodze. Mało tego. Dzięki kampanii promocyjnej, wiele elementów z wyposażenia opcjonalnego można otrzymać za 0 złotych. Pośród elektronicznych udogodnień i tych podnoszących bezpieczeństwo, znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji. Oto tylko wybrane z nich:

- automatyczna skrzynia biegów
- bezkluczykowy dostęp do auta i uruchamianie silnika przełącznikiem
- ogrzewane fotele
- czujniki cofania
- LED-owe reflektory
- automatyczna klimatyzacja
- system nawigacji analizujący aktualne natężenie ruchu

Mini Hatch Cooper S Mini Hatch Cooper S fot. Mini

Charakterystyczny styl

Mini to samochód jedyny w swoim rodzaju. Na drodze wyróżnia się wyjątkową stylizacją, w której nowoczesność miesza się z brytyjskim retro stylem, a na nawiązania do legendarnego pierwowzoru natkniemy się na każdym kroku. W 5-drzwiowej odmianie sprawdzi się również jako auto rodzinne. Oferuje sporo miejsca w kabinie i przestrzeń na niemały bagaż. Wymagający użytkownicy docenią też wysokiej jakości materiały wykończeniowe i detale stanowiące o unikatowości tego modelu. Poza tym, świetnie się prowadzi i oferuje szereg dynamicznych jednostek napędowych. Zaawansowane systemy elektroniczne pozwolą natomiast poczuć się za kierownicą wyjątkowo bezpiecznie.

*** Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: