Nowy cennik Toyoty Aygo. To teraz jedno z najtańszych aut w Polsce

Najnowsza Toyota Aygo jest teraz dostępna w jeszcze niższej cenie. Ten miejski model oferuje też całkiem przestronne wnętrze, wiele pokładowych udogodnień i dobre właściwości jezdne. Dobra propozycja nie tylko do miasta.
Toyota Aygo 2018 Toyota Aygo 2018 fot. Toyota

Bestseller segmentu

Aygo to najchętniej kupowany przez Polaków samochód segmentu A. W zeszłym roku sprzedano nad Wisłą 3 254 sztuk tego modelu, co przełożyło się na około 30-procentowy udział w rynku. Toyota dominuje jeszcze bardziej wśród klientów indywidualnych, gdzie zbliża się do 40 procent. Skąd tak duża popularność? Auto wyróżnia się odważną stylizacją z wieloma przetłoczeniami nadającymi jej zadziorności. W przedniej części obecne jest LED-owe oświetlenie i elementy karoserii układające się w znak X.

Toyota Aygo Toyota Aygo fot. Toyota

Kilkaset zł miesięcznie

Cennik otwiera wersja wyposażenia X z dodanym w standardzie pakietem Comfort. Kosztuje 36 300 zł. Bez żadnych dopłat kierowca otrzymuje między innymi LED-owe światła z przodu i z tyłu, klimatyzację manualną, 14-calowe felgi, materiałową tapicerkę oraz system audio z wyświetlaczem. W leasingu SmartPlan nowe Aygo można mieć za kilkaset złotych miesięcznie. Szczegółowy cennik i informacje o abonamencie znajdziesz poniżej.

Toyota Aygo 2018 Toyota Aygo 2018 fot. Toyota

Modne wnętrze

Najpopularniejszy miejski samochód w Polsce ma też dopieszczone wnętrze. W przyzwoitych warunkach przewiezie cztery dorosłe osoby wraz z bagażem i zapewnia bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Na liście wyposażenia znajdziemy między innymi system Rear View Monitoring, który wspiera kierowcę podczas manewrowania na zatłoczonych parkingach. Uruchamia się po włączeniu wstecznego biegu i wyświetla obraz z kamery cofania na 7-calowym ekranie na konsoli centralnej.

Toyota Aygo 2018 Toyota Aygo 2018 fot. Toyota

Silniki

Pod maską jednego z najtańszych samochodów w segmencie A pracuje benzynowy, litrowy silnik wolnossący o mocy 72 KM i 93 Nm. Do setki przyspiesza w 13,8 sekundy i rozpędza się do 160 km/h. Sprawdzi się zatem nie tylko w mieście, lecz również w spokojnej trasie, gdzie zużyje niecałe 4 litry paliwa. A to wszystko w rozsądnie skalkulowanej cenie.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.