SUV, który był tani, teraz jest jeszcze tańszy. Mitsubishi sprzedaje ASX-a "taniej o VAT"

Jeden z najlepiej sprzedających się crossoverów został mocno przeceniony. Jego przewaga na rywalami wynika nie tylko z atrakcyjnej wyceny, lecz również z przestronnej kabiny, całkiem bogatego wyposażenia standardowego i odpornej na trudy eksploatacji jednostki napędowej.
Mitsubishi ASX 2017 Mitsubishi ASX 2017 fot. Mitsubishi

Spore rabaty

ASX jest teraz dostępny w promocji 'Taniej o VAT', w ramach której każdy klient otrzymuje rabat gotówkowy w wysokości do 8629 zł, a druga połowa podatku VAT jest możliwa do odliczenia w przypadku przedsiębiorców spełniających wymogi prawa uprawniające do takiego odliczenia. Nabywcy mogą także skorzystać z atrakcyjnego finansowania w postaci kredytu 3x33%, 50/50 lub Rent&Drive, które łączą się z rabatem 7000 zł. Mitsubishi występuje też z pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych PZU 3,8%. W przypadku, gdy klient zdecyduje się na innego ubezpieczyciela, rabat ulega zmniejszeniu o 2000 zł. Poniżej znajdziesz dokładny cennik wraz z informacją o rabatach.

Sporo w standardzie

Wewnątrz Mitsubishi przekonuje sporą przestrzenią dla kompletu pasażerów, bagażnikiem na kilka walizek, a także ergonomicznym kokpitem. Obsługa pokładowych udogodnień to bułka z masłem. Pośród wyposażenia standardowego znajdziemy klimatyzację, radio z CD i MP3, elektrycznie sterowane wszystkie szyby, a także podgrzewane lusterka boczne, system wspomagania ruszania pod górę oraz wiele układów wspomagających bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. A całość w naprawdę rozsądnej cenie. Jeszcze lepszej niż dotychczas.

Mitsubishi ASX 2017 Mitsubishi ASX 2017 fot. Mitsubishi

Drobne zmiany po liftingu

ASX przeszedł niedawno lifting. Uatrakcyjniono nadwozie przeprojektowanymi zderzakami, ozdobnymi listwami i panelami, a także biksenonowymi reflektorami z LED-ami do jazdy dziennej. Auto ma też zwiększony prześwit, który pozwala swobodnie pokonywać wysokie krawężniki i z powodzeniem funkcjonować w lekkim terenie.

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.