Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016

19.09.2016 18:18
Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016

Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016 JC

Jeremy Clarkson to jeden z najsławniejszych postaci w całej branży. Kontrowersyjny były prowadzący "Top Gear" niedawno wybrał 10 najlepszych aut, jakimi miał okazję jeździć w 2015 i 2016 r. Teraz poznaliśmy mniej chlubne zestawienia - najgorszych aut. Dostało się m.in. Skodzie Superb, nowej Astrze i Nissanowi GT-R
Komentarze (45)
Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hiszpan25

  Oceniono 56 razy 28

  tym sie rozni ktos kto na codzien ma do czynienia z wieloma nowymi autami od kogos kogo stac na kilkunastoletnie auto z 3 czy 4 reki czesto z wieloma "przygodami" na koncie.
  Nie dziwie sie ze Clarcsson wylewa wiadra pomyj na auta bedace szczytem marzen Kowalskiego majacego Golfa III z jedynie slusznym 1.9TDI

 • Gość: mc kowalski

  Oceniono 31 razy 17

  przykre, ale niestety prawdziwe i dobrze ujęte.. ostatnie dzieła motoryzacji, jedynie w ciekawszych światełkach i odrobinie ostrych liniach wnoszą emocje. A i oczywiście przy cenniku ;-) Astra bije rekordy popularności bo dostajesz dużo kilogramów wyposażenia opcjonalnego za złotówkę. Superb, lepiej tego nie da się ująć, wnętrze tak nijakie, że wypłaszcza zwoje mógowe. Kadjar dla wszystkich, którym wydaje się, że dostaną ewmocje jak w kiepskiej reklamie. Seat, podpisuję się dwoma rękoma pod jego słowami.. Poczynając od Tolego kończąc na nowej Cuprze to jakiś skecz by żądać przwdziwe pieniądze za tą paskudną kupę we wnętrzu, w wyposażeniu dodatkowym powinni dokładać widelec aby można było sobie wydłubać oczy po wpędzeniu w depresję po zakupie któregoś z pojazdów seata..

 • Gość: fgestus

  Oceniono 30 razy 12

  Superb ma w sobie tyle duszy co lodówka"...
  -Cóż, ale bez lodówki ciężko żyć w obecnych czasach.

 • Gość: Buchaj z Audi

  Oceniono 20 razy 10

  Zgadzam sie z nim. Większość to wozidła dla Janusza i Grażyny.

 • Gość: Jarek

  Oceniono 12 razy 8

  Wszystkie niemieckie samochody i skody są jak lodówki !! Bez polotu i bez duszy ... lodówkę po prostu się otwiera i zamyka .... tyle w temacie !!!!

 • Gość: Jan

  Oceniono 10 razy 6

  Jestem zdania, że Clarkson potrafi docenić auto które nie kosztuje kroci ale po prostu ma coś w sobie, niestety dzisiejsza motoryzacja taka jest i wszystko wskazuje na to że nie zmieni, auta są już obliczone do tego stopnia, że nie w nich miejsca na jakiekolwiek 'szaleństwa' czy 'duszy'. Tęsknie za starą motoryzacją.

 • Gość: Max3miasto

  Oceniono 27 razy 5

  A ja myślę, że Clarkson cierpi na NADMIAR. Po prostu za długo i za dużo obcuje z samochodami i jego sądy, całkowicie subiektywne, nie zawsze zgodne są z odczuciami zwykłych ludzi, dla których nie tylko emocje się liczą, ale również cena samochodu, jego praktyczność, wszechstronność, a czasem zwykła sympatia do marki. Nie ma co się więc wywnętrzać. Napisał co napisał, ja się z nim w części zgadzam, w części nie i tyle. Każdy ma swoje zdanie.

 • ttu

  Oceniono 6 razy 4

  Szkoda, że nie ma listy 10 najlepszych aut 2015/16 wg Clarkscona i jakie auta "dla Kowalskiego" by się na niej znalazły, jeżeli w ogóle jakieś by się załapało.

 • Gość: Patryk

  Oceniono 2 razy 2

  Generalnie to zarzucanie zwykłym samochodom braku duszy jest chore. To są ZWYKŁE samochody one nie mają mieć duszy!!! One maja tylko przejechać bezproblemowo z punktu a do punktu b i klienci którzy kupują te samochody nie szukają w nim emocji, pasji itd., chcą praktyczności i bezawaryjności

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Samochody z gwarancją VIP