Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016

19.09.2016 18:18
Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016

Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016 JC

Jeremy Clarkson to jeden z najsławniejszych postaci w całej branży. Kontrowersyjny były prowadzący 'Top Gear' niedawno wybrał 10 najlepszych aut, jakimi miał okazję jeździć w 2015 i 2016 r. Teraz poznaliśmy mniej chlubne zestawienia - najgorszych aut. Dostało się m.in. Skodzie Superb, nowej Astrze i Nissanowi GT-R
Komentarze (50)
Jeremy Clarkson wybiera 10 najgorszych aut 2015/2016
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hiszpan25

  Oceniono 63 razy 33

  tym sie rozni ktos kto na codzien ma do czynienia z wieloma nowymi autami od kogos kogo stac na kilkunastoletnie auto z 3 czy 4 reki czesto z wieloma "przygodami" na koncie.
  Nie dziwie sie ze Clarcsson wylewa wiadra pomyj na auta bedace szczytem marzen Kowalskiego majacego Golfa III z jedynie slusznym 1.9TDI

 • Gość: fgestus

  Oceniono 40 razy 22

  Superb ma w sobie tyle duszy co lodówka"...
  -Cóż, ale bez lodówki ciężko żyć w obecnych czasach.

 • Gość: mc kowalski

  Oceniono 37 razy 17

  przykre, ale niestety prawdziwe i dobrze ujęte.. ostatnie dzieła motoryzacji, jedynie w ciekawszych światełkach i odrobinie ostrych liniach wnoszą emocje. A i oczywiście przy cenniku ;-) Astra bije rekordy popularności bo dostajesz dużo kilogramów wyposażenia opcjonalnego za złotówkę. Superb, lepiej tego nie da się ująć, wnętrze tak nijakie, że wypłaszcza zwoje mógowe. Kadjar dla wszystkich, którym wydaje się, że dostaną ewmocje jak w kiepskiej reklamie. Seat, podpisuję się dwoma rękoma pod jego słowami.. Poczynając od Tolego kończąc na nowej Cuprze to jakiś skecz by żądać przwdziwe pieniądze za tą paskudną kupę we wnętrzu, w wyposażeniu dodatkowym powinni dokładać widelec aby można było sobie wydłubać oczy po wpędzeniu w depresję po zakupie któregoś z pojazdów seata..

 • Gość: Jarek

  Oceniono 19 razy 11

  Wszystkie niemieckie samochody i skody są jak lodówki !! Bez polotu i bez duszy ... lodówkę po prostu się otwiera i zamyka .... tyle w temacie !!!!

 • Gość: Buchaj z Audi

  Oceniono 25 razy 11

  Zgadzam sie z nim. Większość to wozidła dla Janusza i Grażyny.

 • Gość: Jan

  Oceniono 12 razy 8

  Jestem zdania, że Clarkson potrafi docenić auto które nie kosztuje kroci ale po prostu ma coś w sobie, niestety dzisiejsza motoryzacja taka jest i wszystko wskazuje na to że nie zmieni, auta są już obliczone do tego stopnia, że nie w nich miejsca na jakiekolwiek 'szaleństwa' czy 'duszy'. Tęsknie za starą motoryzacją.

 • Gość: Max3miasto

  Oceniono 30 razy 8

  A ja myślę, że Clarkson cierpi na NADMIAR. Po prostu za długo i za dużo obcuje z samochodami i jego sądy, całkowicie subiektywne, nie zawsze zgodne są z odczuciami zwykłych ludzi, dla których nie tylko emocje się liczą, ale również cena samochodu, jego praktyczność, wszechstronność, a czasem zwykła sympatia do marki. Nie ma co się więc wywnętrzać. Napisał co napisał, ja się z nim w części zgadzam, w części nie i tyle. Każdy ma swoje zdanie.

 • ttu

  Oceniono 6 razy 4

  Szkoda, że nie ma listy 10 najlepszych aut 2015/16 wg Clarkscona i jakie auta "dla Kowalskiego" by się na niej znalazły, jeżeli w ogóle jakieś by się załapało.

 • Gość: emeryT

  Oceniono 1 raz 1

  "Zenosowi oberwało się za tragiczne hamulce, które mają tendencje do zacinania się" - to bardzo poważna wada i to w tak drogim, szybkim samochodzie. A mnie prze 10 lat wkurzało Clio, że ciągle przycierają hamulce. Pamiętam, że gotów byłem zapłacić ale ASO wyraźnie sobie nie radziło tylko czyścili hamulce 2x w roku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane