Jurorzy i eksperci The Best of Moto 2023

W większości kategorii plebiscytu The Best of Moto to czytelnicy mają decydujące zdanie. Jednak przygotowaliśmy także specjalne kategorie eksperckie, w których o zwycięstwie decydują specjaliści z danej branży. W kategorii głównej razem z czytelnikami głosują jurorzy.

Jurorzy w kategorii głównej The Best of Moto

Nagrodę główną przyznaje jury, w którego skład wchodzą dziennikarze redakcji Moto.pl oraz osoby spoza wortalu, ale związane z motoryzacją. Ostatnim, i równie ważnym, jurorem są czytelnicy Moto.pl. Oni również wybierają swojego faworyta spośród czternastu finalistów, a ich zsumowane głosy odpowiadają głosowi jednego jurora. A tymi w The Best of Moto 2023 są:

  • Filip Trusz - redaktor naczelny Moto.pl i przewodniczący komisji
  • Tomasz Korniejew - dyrektor wydawniczy Gazeta.pl
  • Dagmara Kowalska - redaktorka Radia ChilliZet
  • Łukasz Kifer - redaktor Moto.pl
  • Rafał Mądry - redaktor Moto.pl
  • Piotr Karczmarczyk - redaktor Moto.pl
  • Tomasz Okurowski - redaktor Moto.pl
  • Maciej Flis-Flisiński - redaktor Moto.pl

Odpowiedzialność społeczna biznesu

Na łamach Moto.pl poruszamy tematy ważne, a niektóre projekty z zakresu odpowiedzialności społecznej biznesu prowadzone przez producentów samochodów są często przez media pomijane. Dlatego zdecydowaliśmy, że docenimy działania firm motoryzacyjnych w walce o lepszy świat. Skład jury ogłosimy za kilka dni.

Produkt finansowy roku

Świat motoryzacji zmienia się w błyskawicznym tempie. Zmienia się także mentalność kierowców, którzy coraz częściej chcą korzystać z samochodów, ale niekoniecznie płacić za ich posiadanie. Rynek finansowania zakupu bądź użytkowania samochodów oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Zdecydowaliśmy, że warto je docenić. Skład jury ogłosimy za kilka dni.

Design Moto

Podobno większość z nas samochody kupuje przede wszystkim oczami. Nie wiemy, czy to prawda, ale wiemy, że jest bardzo istotne to, jak samochód wygląda. Nagrodę za najlepszy wygląd przyzna jury złożone m.in. z polskich projektantów przedmiotów użytkowych. Skład jury ogłosimy za kilka dni.

Najlepsze działanie reklamowe na polskim rynku

Reklama wiąże się z kreatywnością, która w przypadku tej kategorii waży najwięcej. Nie chodzi o to, by ścierały się w niej tylko duże kampanie reklamowe. Jurorzy chętnie pochylą się nad oceną efektywnych działań, nawet tych skierowanych do wąskiej grupy odbiorców. Skład jury ogłosimy za kilka dni.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.