Wielki powrót The Best of Moto. Wybieramy Samochody Roku 2021

Kategoria główna, jedenaście specjalnych oraz cztery eksperckie. Wraca plebiscyt The Best of Moto 2021. Z nowymi pomysłami, ciekawymi nagrodami dla głosujących i wyjątkowo wyrównaną stawką kandydatów.

Między innymi skuter i wideorejestratory czekają na głosujących w naszym plebiscycie. To wy wybieracie Samochody Roku. Każdy głos to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

Edycja 2021 to już czwarta odsłona plebiscytu The Best of Moto. W pierwszej edycji bezkonkurencyjna okazała się nietuzinkowa Kia Stinger. W 2019 r. doceniliśmy najnowszą generację prawdziwej motoryzacyjnej legendy - Porsche 911. Rok temu triumfowała Skoda Octavia, jeden z ulubionych samochodów Polaków. Przez trzy lata przyznaliśmy też kilkadziesiąt statuetek w kategoriach specjalnych oraz eksperckich. Rozdaliśmy także wiele nagród naszym czytelnikom, ponieważ każdy głos w plebiscycie The Best of Moto to szansa na ciekawą nagrodę.

Wraca plebiscyt The Best of Moto. W wielkim stylu

Organizatorem plebiscytu The Best of Moto jest Moto.pl, jeden z czołowych serwisów motoryzacyjnych w polskim internecie, należący do grupy Gazeta.pl, którego redakcja codziennie dzieli się z tysiącami fanów motoryzacji informacjami, testami, opiniami i poradami na temat samochodów. Plebiscyt The Best of Moto tworzą także nasi czytelnicy.

Wystartowaliśmy 15 września 2021 r. Głosowanie czytelników ruszyło pięć dni później, 20 września, a na głosy czekamy do 15 listopada 2021 r. Przez prawie dwa miesiące nasi czytelnicy mogą wybierać najlepsze samochody roku. Na głosujących czekają ciekawe nagrody. Ogłoszenie zwycięzców The Best of Moto wraz z uroczystym wręczeniem statuetek odbędzie się 25 listopada 2021 r. Relacje z wydarzenia będzie można śledzić na żywo na Moto.pl oraz Gazeta.pl. Rok temu plany chciała nam pokrzyżować pandemia, dlatego widzieliśmy się z wami tylko na, przeprowadzonej z rozmachem, relacji tekstowej. W 2021 r. wracamy w wielkim stylu i z pełną mocą.

Na Samochód Roku możesz zagłosować TUTAJ. Każdy głos to szansa na atrakcyjne nagrody. W edycji 2021 nagrodą główną jest Aprilia SXR 50.

The Best of Moto 2021The Best of Moto 2021 fot. Moto.pl

Kategoria główna. Który model zostanie Samochodem Roku?

Zazwyczaj polskie plebiscyty motoryzacyjne odbywają się według utartych schematów. Samochód roku wybierają jurorzy (najczęściej związani z jedną redakcją) lub internauci. The Best of Moto to jednak wydarzenie bez precedensu. Jeszcze nigdy w Polsce nikt nie przeprowadzał plebiscytu w taki sposób i na tak szeroką skalę. Nagrodę główną przyzna jury, w którego skład weszli eksperci redakcji Moto.pl  oraz osoby spoza portalu, ale związane ze światem motoryzacji: Dagmara Kowalska, dziennikarka Radia Chilli Zet oraz Maciej Pertyński, juror World Car of the Year, dziennikarz i vloger motoryzacyjny.

Swojego faworyta w kategorii głównej wybieracie także wy - nasi czytelnicy. Wasze zsumowane głosy będą odpowiadały głosowi jednego jurora. Czy tak będzie w tym roku? Walka o nagrodę główną będzie wyjątkowo zacięta. Do finału zakwalifikowaliśmy 14 modeli. Wymieniamy je alfabetycznie:

 1. Audi e-tron RS
 2. BMW iX
 3. Dacia Spring
 4. Fiat 500e
 5. Ford Mustang Mach-E
 6. Hyundai IONIQ 5
 7. Jaguar F-Pace
 8. Jeep Wrangler 4xe
 9. Kia EV6
 10. Mercedes EQS
 11. Nissan Qashqai
 12. Porsche 911 GT3
 13. Skoda Enyaq iV
 14. Volkswagen ID.4

Na swojego faworyta możesz zagłosować TUTAJ. Każdy głos to szansa na nagrodę.

The Best of MotoThe Best of Moto fot. Moto.pl

Kategorie specjalne. Tutaj decydują tylko nasi czytelnicy

Podobnie jak w poprzednich edycjach, również w edycji 2021 przygotowaliśmy kategorie specjalne. Tutaj liczą się tylko i wyłącznie głosy naszych czytelników. Ani redakcja, ani jurorzy nie mają nic do powiedzenia. To czytelnicy wybierają Samochody Roku w poszczególnych kategoriach. Ale nie tylko samochody. Jedenastkę zamyka influencer motoryzacyjny.

 • Samochód miejski
 • Samochód praktyczny
 • Samochód rodzinny
 • Mały samochód dla aktywnych
 • Samochód uniwersalny
 • Samochód luksusowy
 • Samochód Sportowy
 • Samochód legenda
 • Napęd alternatywny
 • Innowacja motoryzacyjna roku
 • Influencer motoryzacyjny roku

Cztery dodatkowe kategorie oceniane przez ekspertów

Oprócz tego, wyselekcjonowane grono jurorów przyznaje nagrody w czterech dodatkowych kategoriach:

 • Produkt finansowy branży motoryzacyjnej
 • Odpowiedzialność społeczna biznesu
 • Design roku
 • Najlepsze działanie reklamowe na polskim rynku

Gala The Best of Moto.plGala The Best of Moto.pl fot. Moto.pl

Finał zbliża się wielkimi krokami. Czekamy teraz na wasze głosy, ponieważ to właśnie one są kluczowe w plebiscycie The Best of Moto. Nie inaczej jest w edycji 2021. Samochody Roku wybierają nasi czytelnicy. Widzimy się 25 listopada 2021 r. na uroczystej gali. Do zobaczenia!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.