Przedpremiery Renault Polska na targach Fleet Market 2015

Renault Talisman i Nowy Renault Megane będzie można zobaczyć już 24 listopada br. na targach Fleet Market 2015. Renault Polska pokaże absolutną nowość Renault Talismana.

Przedpremiery Renault Polska na targach Fleet Market 2015

Renault Talisman i Nowy Renault Megane będzie można zobaczyć już 24 listopada br. na targach Fleet Market 2015. Renault Polska pokaże absolutną nowość Renault Talismana. Jest to całkowicie nowy model, który wyróżnia przestronne i komfortowe wnętrze, wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta, tak cenioną przez klientów z segmentu D. Renault Polska zaprezentuje również Nowe Renault Megane wyróżniającego się niezwykle dynamiczną linią nadwozia i zaawansowanymi technologiami z wyższego segmentu. Zapraszamy na przedpremierowy pokaz Nowego Renault Megane, wyłącznie dla klientów flotowych.

Renault Talisman - elegancki sedan

Renault Talisman - następca Laguny, zachwyca doskonałymi proporcjami nadwozia i posiada wszelkie atuty dużego sedana zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu kierowcy i pasażerom. Zwraca uwagę czystą linią i światłami o niepowtarzalnym układzie. Od maski aż po bagażnik Renault Talisman  emanuje dynamiką i nowoczesnością. Wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta, tak cenioną przez klientów z segmentu D.

Renault Megane czwartej generacji

Przedni pas Megane IV nawiązuje wizualnie do większego modelu Talisman, który jest następcą Laguny. Uwagę zwracają charakterystyczne kształty przednich reflektorów, dzięki którym obu francuskich nowości nie da się pomylić z żadnymi innymi samochodami. Kompakt znad Sekwany ma nieco większy rozstaw kół (o 47 mm z przodu i 39 mm z tyłu), większy o 28 mm rozstaw osi, ale krótsze zwisy niż odchodząca generacja Megane. Co ciekawe od momentu debiutu Megane IV będzie dostępna sportowa wersja GT, podkreślona jeszcze bardziej rasowymi kształtami.

VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market - odbędą się już 24 listopada 2015r. (wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże  międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl. FLEET MARKET 2015 to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: "Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw".

Jest to całkowicie nowy model, który wyróżnia przestronne i komfortowe wnętrze, wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta, tak cenioną przez klientów z segmentu D. Renault Polska zaprezentuje również Nowe Renault Megane wyróżniającego się niezwykle dynamiczną linią nadwozia i zaawansowanymi technologiami z wyższego segmentu. Zapraszamy na przedpremierowy pokaz Nowego Renault Megane, wyłącznie dla klientów flotowych.

Renault Talisman - elegancki sedanRenault Talisman - następca Laguny, zachwyca doskonałymi proporcjami nadwozia i posiada wszelkie atuty dużego sedana zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu kierowcy i pasażerom. Zwraca uwagę czystą linią i światłami o niepowtarzalnym układzie. Od maski aż po bagażnik Renault Talisman  emanuje dynamiką i nowoczesnością. Wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta, tak cenioną przez klientów z segmentu D.

Renault Megane czwartej generacjiPrzedni pas Megane IV nawiązuje wizualnie do większego modelu Talisman, który jest następcą Laguny. Uwagę zwracają charakterystyczne kształty przednich reflektorów, dzięki którym obu francuskich nowości nie da się pomylić z żadnymi innymi samochodami. Kompakt znad Sekwany ma nieco większy rozstaw kół (o 47 mm z przodu i 39 mm z tyłu), większy o 28 mm rozstaw osi, ale krótsze zwisy niż odchodząca generacja Megane. Co ciekawe od momentu debiutu Megane IV będzie dostępna sportowa wersja GT, podkreślona jeszcze bardziej rasowymi kształtami.

VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market - odbędą się już 24 listopada 2015r. (wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl. FLEET MARKET 2015 to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: "Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw".

Copyright © Agora SA