Subaru Levorg Concept | Tokyo Motor Show

Subaru zaprezentowało pierwsze zdjęcia, które ukazują koncepcyjny model LEVORG. Oficjalnie zostanie on zaprezentowany razem z dwoma innymi konceptami na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Tokyo

Salon Genewa 2013 | Subaru Viziv

LEVORG określany przez producenta jako "sports tourer" stanowi bazę dla zapowiadanego  modelu tej klasy, który ma zadebiutować w przyszłym roku w Japonii. Wygląd najnowszego dzieła projektantów z Subaru inspirowany jest "dziedzictwem (Legacy), rewolucją i podróżą". Pod maską znajdzie się nowy turbodoładowany silnik w układzie boxer o pojemności 1600 cm3.

Nowość modelu LEVORG ma stanowić także rozwinięty system EyeSight Driver Assist, w którego skład wejdą nowe rozwiązania pomagające kierowcy w bezpiecznym prowadzeniu samochodu.

Na tokijskich targach zadebiutuje także koncept o nazwie Cross Sport, który ma przedstawiać nową drogę marki Subaru w klasie SUV. Mimo 4,3 m długości ma on oferować bardzo komfortowe wnętrze z łatwym dostępem oraz dużą przestrzeń bagażową.

Trzecim modelem koncepcyjnym, który ujrzy światło dzienne będzie Subaru Crossover 7. Jak sama nazwa wskazuje, 7-osobowy crossover ma przykuwać uwagę eleganckim miejskim stylem i bardzo przestronnym wnętrzem.

Wszystkie trzy samochody zostaną pokazane już 20 listopada w towarzystwie Subaru VIZIV, które przedstawiono na tegorocznych targach w Genewie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.