Komentarze (24)
Znaki nakazu - Znaki drogowe 2017
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Aska

  0

  to przez to, ze trump renegocjowal umowe ograniczającej program nuklearny republiki islamskiej podwyzszyly sie ceny paliw. nie tam przez jakies oplaty emisyjne.

 • Gość: pirat

  0

  oplata emisyjna nie odbije sie na nas. to beda pokrywaly paliwowe korporacje, a nie ludzie. przeciez to nie przez to podrozalo paliwo tylko przez arabow i zydow

 • Gość: Ryszard Roman Dobrowolski

  0

  Znaki C- 1, C-2, C-3 .... od 2002 roku nie są już znakami nakazu skręcania w lewo lub w prawo w rozumieniu art. 22 ustawy Prawo o ruchu drogowym, a jedynie znakami nakazu JAZDY W LEWO lub W PRAWO, gdyż czasy się zmieniają i już od dawna nie buduje się jedynie prostych klasycznych skrzyżowań dwóch dróg. Nie zawsze jazda w lewo lub w prawo musi być zmianą kierunku jazdy. Od 2002 roku sygnał zielony na sygnalizatorze nie otwiera już ruchu do przeciwległego wylotu, a jedynie pozwala na wjazd za sygnalizator.
  No i największe oszustwo i bezprawie to stwierdzenie, że znak C-12 to znak RONDO.
  Znak C-12 od 2002 roku nie jest już jedynie znakiem nakazu kierunku jazdy z prawej strony wyspy środkowej na rondzie, do czego sprowadzili ten znak BEZPRAWNIE twórcy Kodeksu drogowego z 1983 roku. Nie jest już znakiem nakazu kierunku jazdy, lecz wskazuje kierującemu, że ma kontynuować dotychczasową jazdę jednokierunkową jezdnia okrężnie biegnącą dookoła wyspy lub placu przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Stosowany jest razem ze znakiem ostrzegawczym A-7, czyli ustąp pierwszeństwa przejazdu, lub bez tego znaku. Umieszczany jest przed skrzyżowaniami wlotowymi na dowolny obiekt zorganizowany wg nakazu tego znaku, w tym, a nie tylko typu rondo. Kierujący na wlocie i w jeździe okrężnej kontynuuje jazdę na wprost, dlatego niczego poza zamiarem zmiany pasa ruchu nie sygnalizuje, a każdy zjazd z tej okrężnej jezdni to skręt w prawo (zmiana kierunku jazdy) wg art. 22.2.1 i art. 22.5 ustawy Prawo o ruchu drogowym.

 • Gość: oscar

  Oceniono 1 raz -1

  Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.

 • Gość: ccc

  Oceniono 1 raz -1

  zydzi znowy zrobili nam podwyzke cen benzyny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX