Spryskiwacze | Tabletka zamiast płynu

Czyżby nadszedł koniec baniaków z płynem do spryskiwaczy? Niewielką tabletkę Pluum wystarczy wrzucić do zalanego wodą zbiorniczka i...
Przeciętny kierowca zużywa od 2 do 5 litrów płynu do spryskiwaczy miesięcznie.

...5 litrów płynu do spryskiwaczy gotowe. Dystrybutor obiecuje, że tabletki wydzielają łagodny, przyjemny zapach, mają wieloletnią trwałość i bezpieczne opakowanie, a do tego skutecznie usuwają zabrudzenia i eliminują smugi na szybach. Gotowy produkt można mieszać z innymi płynami.

Na rynku Pluum występuje w dwóch wersjach: tabletka letnia o wadze 10 gramów i tabletka zimowa o wadze 20 gramów (działanie do -5 st. Celsjusza). Obydwa produkty dostępne są w opakowaniach po 2, 100 i 150 sztuk. Za kilka miesięcy pojawi się wariant zimowy, odporny na temperatury do -20 st. Celsjusza.

Ile to kosztuje? Za jedną tabletkę trzeba zapłacić 9 zł - niewiele wobec 12-40 zł za 5-litrowy pojemnik z płynem do spryskiwaczy. Pytanie, czy obydwa produkty faktycznie działają równie skutecznie.

Marcin Sobolewski, źródło: Pluum

Jak usunąć wilgoć z samochodu?

Tanio, czyli drogo - współczesne diesle

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Zdjęcie LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY SONAX KONCETRAT 1:100 CYTRYNA 250ML Zdjęcie NIGRIN PŁYN DO SPRYSKIWACZY LETNI KONCENTRAT 1000ml Zdjęcie Sunnycar zimowy płyn do spryskiwaczy 5L
LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY koncentrat 5L NIGRIN koncentrat do spryskiwaczy 5L Sunnycar zimowy płyn do spryskiwaczy 5L
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info