Materiał Promocyjny marki Hisense

Materiał Promocyjny

Zanurz się w świat motoryzacyjnych emocji na największym ekranie telewizora, jaki jest dostępny na rynku.

Oglądanie motorsportu i kibicowanie ulubionym zawodnikom to piękna przygoda, która wyzwala wiele radości i daje prawdziwą satysfakcję. Zarówno sporty samochodowe, motocyklowe, żużlowe, jak i karting dostarczają swoim kibicom wielu emocji. Z racji oczywistych ograniczeń nie zawsze można oglądać je na żywo. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach to nie problem. Z pomocą przychodzi przecież telewizja. Fani motorsportu doskonale wiedzą jednak, że nie każdy sprzęt podoła wyśrubowanym wymogom dynamicznych dyscyplin. Czy jest na to jakiś sposób? Tak – to telewizja laserowa.

Motorsport na domowym ekranie – wyzwanie dużego kalibru

Oglądanie Formuły1, rajdów samochodowych czy zawodów żużlowych wykracza poza standardową konsumpcję telewizji. Aby widz mógł w pełni odnaleźć się we wszelkich niuansach dynamicznej akcji, potrzeba sprzętu, który oferuje odpowiednio dużą przekątną ekranu, szerokie kąty widzenia, wierne odwzorowanie kolorów, nienaganną jakość dźwięku i akustykę oraz właściwości antyrefleksyjne. Doskonałą odpowiedzią na te potrzeby jest rodzina zaawansowanych technologicznie urządzeń Hisense: telewizory laserowe Hisense Laser TV 4K 120L9H i 100L9H oraz projektor laserowy ultrakrótkiego rzutu Hisense Laser Cinema PX1 PRO.

Telewizja laserowa Hisense – dowiedz się, jak to działa

Obraz w telewizorach laserowych Hisense emitowany jest przy użyciu laserowego projektora ultrakrótkiego rzutu, operującego laserem TriChroma. To nie klasyczny projektor, a specjalna konsola o kompaktowych gabarytach. Zastosowanie równocześnie mocy trzech laserów RGB umożliwia wygenerowanie obrazu o dużej jednolitości, bogatych kolorach i doskonałym odwzorowaniu realnych barw. Obok jakości obrazu telewizja laserowa zapewnia też urzekającą jakość dźwięku. W Hisense mamy 40 watowy system audio, który obsługuje technologię Dolby Atmos.

Szeroka paleta barw i uderzający realizm na wyciągniecie ręki

Telewizja laserowa Hisense opiera się o standard kolorystyczny BT.2020, który rozszerza do 107%, dzięki czemu ekran pokazuje bardzo bogatą paletę kolorów. W budowaniu obrazów jak najbardziej zbliżonych do tego, co widzi naturalnie ludzkie oko, pomaga również antyrefleksyjny ekran. Realistyczne obrazy pozwalają przeżywać sportową rywalizację niemal tak samo, jakbyśmy oglądali ją na żywo. Telewizja laserowa to też gwarancja komfortu oglądania o każdej porze dnia i nocy. Jasność 3000 lumenów w zestawieniu z ekranem ALR skutkuje bogatym obrazem w każdych warunkach.

Prawdziwe kino domowe we własnym salonie

W przypadku oglądania relacji z zawodów w ramach sportów motorowych wielkość ekranu robi ogromną różnicę. Niewystarczająca przekątna ekranu może przekładać się na sytuację, w której bardzo trudno będzie nam wyłapać wszystkie szczegóły szybkiej ożywionej akcji. Nie tylko odbiera to przyjemność z kibicowania, ale może być również nużące dla wzorku i odczuwalnie męczące. Telewizory laserowe Hisense oferują największe ekrany, które dostępne są na rynku. Zoptymalizowane duże ekrany mają przekątną 100” (SPRAWDŹ) lub nawet 120” (SPRAWDŹ). Obydwa wyposażone są w tuner TV i Smart TV.

Szczera prawda i autentyczność bez sztucznych ulepszeń

Motorsport to szczerość, dynamika i autentyczna werwa. Na ekranie najlepiej oglądać go w trybie jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistości. Gdyby chcieć podsumować to kolokwialnie, rzeklibyśmy: po prostu bez ściemy! Telewizory Hisense Laser TV 4K L9H obsługują formaty Dolby Vision oraz HDR10+ i tryb Filmmaker, który usuwa filtry i nienaturalne ulepszenia obrazu. Obraz jest ostry, kolory realne, a kontrast bezkompromisowy, co pozwala bez reszty zatracić się w sportowych emocjach. Zupełnie tak, jakby rozgrywały się tuż obok.

Alternatywa dla laserowego telewizora – zaawansowany projektor

Wprowadzenie na rynek projektora laserowego ultrakrótkiego rzutu 4K to duży krok w zapewnieniu widzom wysokiej jakości obrazu i niezapomnianych doznań z oglądania ulubionych zawodów sportowych. Hisense Laser Cinema PX1 PRO generuje obraz o wielkości od 90 do 130 cali. To nie byle jaka perspektywa! Można ustawić go zaledwie 30 centymetrów od ściany. Jest wygodny, ma niewielkie rozmiary i nie wymaga wiele miejsca. Nie potrzebuje też specjalnych statywów ani uchwytów. Generuje kontrast na poziomie 1 000 000:1, ma 2200 lumenów jasności i obsługuje HDR DolbyVision. Proporcje obrazu to 16:9, a współczynnik rzutu 0,25. PX1-Pro bazuje na wspomnianym wcześniej standardzie kolorystycznym BT.2020.

Telewizja laserowa – gratka dla fanów motorsportu

Bez wahania stwierdzić można, że technologia telewizji laserowej to dla kibiców sportów motorowych prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ogromne ekrany pozwalają na oglądanie zawodów w gronie rodziny lub przyjaciół i wspólne przeżywanie emocji związanych ze sportową rywalizacją. Jakość obrazu wyznacza nowe nieznane dotąd standardy i można na nią liczyć o dowolnej porze dnia, w każdych możliwych okolicznościach. Dodatkowo Laser TV charakteryzuje się niskim zużyciem energii i długą żywotnością.


Materiał promocyjny marki Hisense.

Reklama