Rajd Karkonoski | Rzeźnik w Peugeocie 207 Super 2000

Już dziś w Jeleniej Górze Maciej Rzeźnik i Przemysław Mazur odsłonią swoją nową rajdową broń. To Peugeot 207 Super 2000. Załoga liczy, że od pierwszych kilometrów samochód okaże się skutecznym orężem do walki z konkurencją

Maciej Rzeźnik, zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego, wcześniej ścigał się w Skodzie Fabii. Od Rajdu Karkonoskiego przesiada się do Peugeot 207 Super 2000, którym rywalizował będzie w klasie S2/R4. Jego bezpośrednia konkurencja w takim samym modelu to Bryan Bouffier oraz Grzegorz Grzyb, którzy reprezentują barwy Peugeot Sport Polska Rally Team.

Bardzo się cieszę, że już teraz możemy podać tę informację oficjalnie - na Rajdzie Karkonoskim nasz zespół wystartuje Peugeotem 207 Super 2000! To dobry samochód i mam nadzieję, że od pierwszych kilometrów pozwoli nam na dobrą i skuteczna jazdę po odcinkach, które oboje z Przemkiem lubimy. Więcej szczegółów dotyczących naszego startu podamy już wkrótce. - mówi Maciej Rzeźnik.

Rajd Chorwacji stanowił dla nas świetną szkołę i muszę przyznać, że rozbudził nasze apetyty na kolejne występy także w Mistrzostwach Europy. Pospiesznie zgłosiliśmy się nawet do Rajdu Turcji. Niestety czas na przygotowanie się do tego występu, zarówno dla nas, jak i firmy przygotowującej samochód, był za krótki i postanowiliśmy skupić się na starcie w Karkonoszach. Uważamy to za dobra decyzję i mamy nadzieję na udany występ. Do zobaczenia w Jeleniej Górze!

Rzeźnik w Fabii WRC na Niskich Łąkach

 

MiniKJS dla Rodziny ŚP Sylwestra Olszewskiego 22.05.2011 r.

Patron medialny

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

RSMP | Aż 140 załóg na Karkonoskim

Lotos Dynamic Rally Team w RSMP - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Baran

Autotrader.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.