Rajdowy konkurs Kajetanowicza

Rajdowy Mistrz Polski Kajetan Kajetanowicz zaprasza dzieci w wieku 2-12 lat do udziału w rajdowym konkursie plastycznym. Na autorów najciekawszych rysunków czekają nagrody - gadżety Lotos  Dynamic Rally Team z kolekcji junior.

Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej Kajetana Kajetanowicza i jego pilota Jarka Barana oraz ich samochodu rajdowego dowolną techniką plastyczną.

Prace konkursowe wraz z uzupełnionym przez uczestnika oraz jego rodziców lub opiekunów prawnych formularzem (dostępny na stronie www.kajto.pl) należy wysłać na adres: Kajetan Kajetanowicz Team Of the Future, ul. Daszyńskiego 12/3, 43-450 Ustroń.

Termin dostarczenia prac mija 30 maja 2011 roku o północy (decyduje data wpłynięcia pracy do Organizatora). Pytania dotyczące konkursu można  kierować mailem: info@kajto.pl

Niezwykle fajnie jest patrzeć, jak rośnie kolejne pokolenie fanów rajdów samochodowych. Nasz konkurs kierowany jest właśnie do naszych najmłodszych kibiców, których zachęcam do rysowania, malowania, wyklejania oraz wszystkich innych form twórczości i przesyłania prac konkursowych. To najmłodsi zainspirowali nas do organizacji takiej zabawy, ponieważ właśnie po otrzymaniu prac do innego konkursu postanowiliśmy zorganizować coś nietypowego dla dzieci. Bardzo doceniam zaangażowanie dzieciaków i ich rodziców, dlatego obiecuję każdej pracy przyjrzeć się osobiście- zapowiada Kajetan Kajetanowicz.

Iwona Petryla

Lotos Dynamic Rally Team w RSMP

Kajetanowicz chce jeździć za granicą

RSMP | Kajetanowicz z jedynką na Świdnickim

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.