Zakończył się projekt Škoda Castrol BP Rally Team

Zakończył się właśnie projekt Škoda Castrol BP Rally Team. W przedsięwzięciu tym główną rolę odegrała Škoda Fabia S2000 z Leszkiem Kuzajem za kierownicą

2010 rok zespół zakończył na piątym miejscu w klasyfikacji kierowców Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W klasyfikacji producentów, w kategorii S2000, marka Škoda uplasowała się na czwartym miejscu.

"Był to dla nas bardzo interesujący projekt, dzięki któremu mogliśmy bliżej przyjrzeć się rajdom w Polsce i poznać od kulis specyfikę pracy zespołu rajdowego" - powiedział Tomasz Piasny, Kierownik Zespołu PR w Skoda Auto Polska S. A. "Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie i dzisiaj już wiemy, jakim narzędziem marketingowym i komunikacyjnym jest sport rajdowy w naszym kraju. Dziękujemy za zaangażowanie Leszkowi Kuzajowi i życzymy mu dalszych sukcesów. Wiedzę zdobytą podczas tego projektu zapewne wykorzystamy przy współpracy z zespołem fabrycznym Skoda Auto już w najbliższych miesiącach" - dodał Piasny.

"W imieniu własnym i naszych partnerów dziękujemy Leszkowi Kuzajowi za zaangażowanie w rozwój Škoda Castrol BP Rally Team" - powiedział Sławomir Radoń, Dyrektor Marketingu Castrol w Polsce. "W nadchodzącym czasie, do promowania naszej wiodącej marki Castrol Edge, będziemy w większym stopniu wykorzystywać globalne projekty motorsportowe i piłkarskie." - podkreślił Radoń.

Golf GTI do lansu - ZOBACZ WIĘCEJ

Używany VW Passat B5

Volkswagen Passat - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.