Sukces Moto.pl w Rajdzie Żubrów

Pierwsze miejsce w klasie ?Alfistów? oraz trzecie wśród dziennikarzy, tak zakończył się dla nas 44. Rajd Żubrów rozgrywany w okolicach Myślenic

Na starcie w Myślenicach pojawiło się ponad 80 załóg, w tym nasze Alfa Romeo. Czerwone MiTo (Marek Sworowski i Maciej Jakubowski) największy sukces odniosło w klasie marki Alfa Romego, gdzie szybka jazda pozwoliła wypracować sporą, bo prawie minutową przewagę nad kolejną załogą w modelu Gulietta (Postawka Stanisław, Obrocki Julian). Z trzecim wynikiem w klasie na mecie zameldowała się Majewski Dariusz wraz z Majewską Ewą w Spiderze.

Klasę dziennikarzy wygrał zespół Mrówczyński Wiesław i Wiśniowski Zygmunt w Skodzie Fabii RS. Mimo gorszych czasów na próbach, pewną wygraną dał im korzystny przelicznik wiekowy. Kolejne miejsce w klasie dowiózł Jurecki Jacek z pilotem Raszewskim Arkadiuszem w Abarth'cie 500 esseesse. Ostatni stopień na podium przypadło nam w Alfie Romeo MiTo.

O tym, że rajdy to nie przelewki, przekonała się załoga w Porsche.

i najciekawsze momenty rajdu

Rajd Żubrów

Do wieloletniej tradycji nawiązuje trasa z metą w Zakopanem. "Żubry" są jednym z głównych wydarzeń w dorocznym kalendarzu działalności Automobilklubu Krakowskiego. Rajd już tradycyjnie wystartował z Myślenic i liczy ok. 250 km. Zabawa polegał na przejechaniu ośmiu prób sportowych i dwóch slalomów. Próby sportowe przeciętnie o długości ok. 1,3 km. biegnące pod górę, próby slalomowe zlokalizowane na wydzielonych placach. Zakończenie w hotelu "Kasprowy" w Zakopanem.

312 razy Alfa Romeo - wielki zlot w Wielkiej Brytanii - ZOBACZ TUTAJ

Policja stawia na Alfę Romeo 159 - nowe radiowozy - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Alfa Romeo 159 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.