Audi Sport | Sportowe emocje w smarfonach

Wyścig 24h Le Mans już coraz bliżej. Tuż przed tegoroczną edycją Audi przygotowało specjalną aplikację Audi Sport na popularne smartfony. Daje ona dostęp do aktualnych informacji na temat aktywności marki na polu sportów motorowych

24h Le Mans | Ciekawe fakty o zwycięskim Audi

Dzięki wersji 3.0 aplikacji Audi Sport dla iOS i Androida, fani marki mogą na bieżąco śledzić działania Audi w sportach motorowych. Sercem nowej aplikacji jest interaktywna strona startowa, dająca wgląd w aktualne informacje na temat długodystansowych mistrzostw świata FIA WEC, wyścigów DTM i GT, nowej serii Audi Sport TT Cup i całego programu sportów motorowych. Nawigacja jest intuicyjna - odbywa się przy pomocy "hasztagów".

Ważną rolę odgrywają w niej zintegrowane media społecznościowe. Dzięki temu, użytkownicy aplikacji mogą w każdej chwili sprawdzić najświeższe wpisy na oficjalnym kanale Audi Sport na Twitterze i uporządkować je przy pomocy indywidualnych "hasztagów". Ranking "Social Buzz Ranking" pokazuje, którzy kierowcy Audi mają najwięcej "lajków" i przyjaciół na ich osobistych kanałach w mediach społecznościowych.

Własna redakcja online, przez 365 dni w roku, dostarcza treści dopasowane specjalnie do odczytywania na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo, aplikacja umożliwia fanom Audi Sport wyrażanie swoich opinii na aktualne tematy. Oprogramowanie dostępne jest do bezpłatnego pobrania w App Store i Google Play.

ZOBACZ TAKŻE:

Audi i 24h Le Mans | Dominatorzy XXI wieku

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.