Jedziemy Barbórkę z Maciejem Steinhofem

Na liście zgłoszeń tegorocznego Rajdu Barbórka Warszawska znalazło się 96 załóg. Jedną z wielu zaplanowanych atrakcji będzie start Macieja Steinhofa w rajdowym samochodzie najnowszej generacji - Fordzie Fiesta R5

Maćka będzie pilotował Krakowianin - Robert Hundla. Ale to nie wszystko. Podczas przejazdu pokazowego na ulicy Karowej, na prawym fotelu Fiesty R5 usiądzie znakomity polski tenisista - Jerzy Janowicz. Będzie to pierwszy, wspólny start zawodników, których kariery sportowe wspiera firma Atlas.

Moto.pl będzie towarzyszył Maćkowi w trakcie warszawskiej imprezy. Na relację ze startu Fiestą R5 i galerię zapraszamy już po zakończeniu 51. Rajdu Barbórka.

Ogromnie się cieszę, że wystartuję w Rajdzie Barbórka. Jest to wielkie sportowe święto dla zawodników ze wszystkich rodzajów sportów motorowych. Moim marzeniem było wystartować samochodem z najwyższej rajdowej półki i to się spełniło. Postaramy się osiągnąć jak najlepszy wynik. Samochód ma ogromny potencjał. Fajnie byłoby wbić się do pierwszej "piątki" w klasyfikacji generalnej. W czasie przejazdu pokazowego na Karowej, moim pilotem będzie Jerzy Janowicz. Dla mnie to prestiż i wyróżnienie. Z pewnością pojedziemy widowiskowo, dla kibiców. Na pewno nie będziemy oszczędzać opon - powiedział Maciek Steinhof.

Start Macieja Steinhofa wspierają firmy: ATLAS, Eurotaxpol, Durelis Populair, Dragon, Hoff oraz Viverto.pl

Maciek jest uczestnikiem tegorocznego cyklu wyścigowego VW Castrol Cup. Puchar ukończył na piątej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.