Rzeźnik uzbrojony na Barbórkę

Zespół rajdowy Macieja Rzeźnika szykuje sporą niespodziankę na 50. Rajd Barbórka. Załoga, która w tym sezonie RSMP walczyła Peugeotem 207 Super 2000 na warszawskie widowisko szykuje  Citroena C4 WRC

O szczegółach przygotowań do 50. Rajdu Barbórka opowiada nam pilot Macieja Rzeźnika -  Przemysław Mazur.  

fot. użyczone

Czy Rajd Barbórki to dla was ważny występ? Przemysław Mazur opowiada o szczegółach przygotowań zespołu Macieja Rzeźnika do 50. Rajdu Barbórka Przemysław Mazur opowiada o szczegółach przygotowań zespołu Macieja Rzeźnika do 50. Rajdu Barbórka  fot. użyczone Przemysław Mazur: -To bardzo ważny start dla naszego całego zespołu. Muszę powiedzieć, że zawsze niezwykle starannie się do niego przygotowujemy i staramy się pokazać coś specjalnego i ekscytującego podczas tego występu. To ogromne święto kibiców, dla których zawsze mamy ogromny szacunek i dlatego chcemy cieszyć ich naszą widowiskową i skuteczną jazdą.

Jaki macie plan na tegoroczną imprezę? -To wyjątkowy rajd, ponieważ w tym roku odbędzie się po raz pięćdziesiąty! To wspaniały jubileusz i także z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Chcemy, aby nasze przejazdy były spektakularne i to niezależnie od panujących podczas tego rajdu warunków. Myślę, że bardzo pomocny będzie samochód, który dosyć znacząco różni się od tego, którym startujemy w Mistrzostwach Polski

Jaką więc rajdówkę awizujecie na Rajd Barbórka? -Będzie to jeden z najbardziej ekscytujących obecnie samochodów rajdowych. Muszę przyznać, że jestem niesamowicie podekscytowany tą wiadomością, bo w Warszawie wystartujemy Citroenem C4 WRC w dobrej specyfikacji. Jazda samochodem klasy WRC zawsze dostarcza ogromnych emocji i uwierzcie, że będąc w środku takiego samochodu czujemy się niesamowicie, a Maciek ze swoim widowiskowym i agresywnym stylem jazdy idealnie pasuje do tego auta. Myślę, że zapowiada się ekscytujący start podczas Rajdu Barbórka.

Czego możemy Wam życzyć przed startem? -Wielu kibiców na trasie i wspaniałej walki o najwyższe lokaty w jubileuszowym 50. Rajdzie Barbórka.

ZOBACZ TAKŻE:

"Barbórkowy" rozkład jazdy

Rajd Dolnośląski | Mistrzowski finał w Polanicy

Rajd Maroka | Ruta wyżej od Hołka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.