Rajd Dolnośląski | Rzeźnik: Punkty znajdą się na mecie

Maciej Rzeźnik z Przemysławem Mazurem  na 22. Rajdzie Dolnośląskim zamierzają odrobić stratę punktową z poprzedniej rundy RSMP. Załoga wystartuje Peugeotem 207 Super 2000 z węgierskiej stajni TRT

Maciej Rzeźnik:

To bardzo ważny start, ale nie ukrywamy ze spora strata punktowa podczas Rajdu Polski mocno skomplikowała naszą pozycję w tabeli mistrzostw. Wracamy do świetnie nam znanego Peugeota 207 Super 2000 i wiem, że możemy pojechać szybko i skutecznie. Chcemy zawalczyć o najwyższe miejsce podczas Rajdu Dolnośląskiego, a punkty z pewnością znajdą się na mecie. Jestem zadowolony z testów, które odbyliśmy w tym tygodniu i myślę, że jesteśmy gotowi do startu i walki w każdych warunkach. Do zobaczenia na mecie!

Przemysław Mazur:

Trochę, szkoda, że sezon dobiega już końca. Rajd Dolnośląski to klasyczne i piękne odcinki specjalne na których zawsze jest sporo emocji. My chcemy przyjechać jak najwyżej w klasyfikacji generalnej i naszym celem jest walka. Jesteśmy dobrze przygotowani i mamy zamiar pokazać się z jak najlepszej strony. Udało nam się także przetestować samochód na mokrej nawierzchni, więc myślę że nic nie powinno nas zaskoczyć podczas tego weekendu. Liczymy na świetny i gorący doping kibiców i Waszą obecność na trasach tegorocznego rajdu. Postaramy się stworzyć świetne widowisko i obiecujemy walkę do ostatnich metrów ostatniego odcinka specjalnego. Do zobaczenia!

ZOBACZ TAKŻE:

Rajd Maroka | Hołowczyc wygrał kolejny etap

Rajd Dolnośląski | W Polanicy zakończy się sezon

Rajd Sardynii | Kościuszko jedzie po mistrzostwo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.