Kajetanowicz w "M jak Miłość"

Dwukrotny mistrz polski w rajdach samochodowych Kajetan Kajetanowicz wystąpi w gromadzącym wielomilionową publiczność serialu telewizyjnym ?M jak Miłość?

Kajetan Kajetanowicz  gościć będzie w "Kulisach serialu M jak Miłość" już pod koniec maja, a emisja odcinka z udziałem najlepszego polskiego kierowcy rajdowego odbędzie się na początku września.  

- W jednym z wątków "M jak miłość" bohaterka grana przez Katarzynę Cichopek będzie wkrótce przeprowadzać dla radia serię wywiadów ze sportowcami. Scenarzyści serialu zaproponowali, by jednym z nich był kierowca rajdowy, a akcja przeniosła się w ciekawą scenerię - na tor kartingowy - tłumaczy pomysł Karolina Baranowska, z działu PR MTL Maxfilm.

Produkcja popularnego serialu zasięgnęła opinii u znawców polskiego świata rajdowego i zdecydowała się powierzyć rolę Kajetanowi Kajetanowiczowi, głównie ze względu na jego osiągnięcia, wizerunek sportowca fair play oraz zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom czy aktywne uczestnictwo w akcjach takich jak WOŚP.

Konkretnie, profesjonalnie i razem

- Nigdy nie podejrzewałem, że dobre wyniki na trasach rajdów mogą przynieść rolę w serialu telewizyjnym. Z przyjemnością przyjąłem propozycję producentów "M jak Miłość", bo zawsze byłem ciekaw, jak działają różne rzeczy, czy to zegarek, silnik, czy rakieta, a teraz mogłem zobaczyć, jak wygląda produkcja serialu. Na początku na planie czułem się jak kibic rajdowy w strefie serwisowej, dużo ruchu, każdy coś robi, nie do końca wiadomo co się dzieje, słowem: chaos - ale tylko na pierwszy rzut oka - opowiada Kajetan Kajetanowicz, kierowca zespołu Lotos Dynamic Rally Team.

Dodaje, że ekipa "M jak miłość" działała dokładnie tak jak jego zespół: konkretnie, profesjonalnie i razem. Podkreśla też, że klimat pozytywnej współpracy towarzyszył  działaniom przy serialu przez cały czas i bardzo mu pomógł - tak jak klika rad od Kasi Cichopek i reżysera.

-Mam nadzieję, że dobrze się spisałem. Po tym doświadczeniu utwierdziłem się w przekonaniu, że profesjonalny, zgrany zespół ludzi to podstawa sukcesu, zarówno w rajdach, jak i świecie show biznesu - mówi dwukrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych, którego popisy oglądać będzie można już w dniach 1-3 czerwca podczas 27. Rajdu Karkonoskiego, 3. rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

Kia Lotos Race | Łacisz podwójnym zwycięzcą

Rajd Mazowiecki | Zwycięstwo Płachytki i Nowaczewskiego

Maciej Rzeźnik testował Mini WRC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.