Kuzaj, Gardias i Chuchała w "Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?"

Jest wiele możliwości zwiększania swoich umiejętności za kierownicą. Jedną z nich może być udział w drugiej edycji programu "Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?". W jury, emitowanego na antenie TVN Turbo, programu zasiądą czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj oraz kierowca Lotos - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała

Umiejętności uczestników programu będą oceniać prezenterka TVN Meteo Dorota Gardias, czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj oraz kierowca Lotos - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała. Nie zabraknie również mocnego rajdowego akcentu w postaci Subaru Imprezy STI zespołu L-SPRT, która posłuży jako samochód instruktażowy.

Eliminacje programu "Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?", mające na celu wyłonienie najlepszych kierowców, odbędą się na lotnisku Ułęż. Drugi etap konkursu zostanie rozegrany na Torze Kielce, a uczestnicy zasiądą za kierownicami różnych nietypowych maszyn. Do udziału w programie można się zgłosić za pośrednictwem formularza, umieszczonego w serwisie internetowym telewizji TVN Turbo.

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

Kia Lotos Race | W Opolu jak w Monaco?

Porsche Supercup | Rosina siódmy, Giermaziak tuż za nim

Adam Małysz: Powinniśmy założyć L-kę na dachu

Więcej o:
Copyright © Agora SA