Udany trening Kajetanowicza

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran byli najszybszą załogą wśród samochodów produkcyjnych na odcinku testowym przed Rajdem Ypres

Jadący Subaru Imprezą przygotowaną przez Symtech Racing uzyskali czas o sekundę lepszy od dwukrotnego mistrza świata w grupie N Japończyka Toshiego Arai, pilotowanego przez Daniela Barreta. "Testowy" rozgrywany był w czwartkowy wieczór pomiędzy 19:00 a 23:00 na trasie oddalonej od Ypres o 14 kilometrów. Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano uroczysty start do rajdu, po którym zawodnicy wyruszą na trasę sześciu odcinków specjalnych.

Kajetan Kajetanowicz: - Ypres to rajd, który ewidentnie preferuje auta Super 2000. Wiedzieliśmy o tym jeszcze przed przyjazdem do Belgii, a czasy odcinka testowego potwierdziły nasze przypuszczenia. Jestem bardzo zadowolony, że udało się nam uzyskać najlepszy czas wśród samochodów produkcyjnych na odcinku testowym. Samochód bardzo dobrze się spisuje, choć trzy przejazdy nie wystarczyły na sprawdzenie wszystkich ustawień. Trasa licząca 4,88 km wytyczona była po fragmencie odcinka specjalnego, który będziemy pokonywali podczas tego rajdu. Atmosfera tutaj jest świetna, a ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni. Nie mogę doczekać się startu do dzisiejszych prób.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru Poland Rally Team w sezonie 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Oficjalne testy Kuzaja - ZOBACZ TUTAJ

Rusza polska edycja Pucharu ClioCup - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o: