Śmiertelny wypadek na Baja Carpathia

Włoski motocyklista Andrea Brunod zginął na trasie terenowego rajdu Baja Carpathia, rozgrywanego od piątku w okolicach Stalowej Woli. Po wypadku zawody przerwano
Śmiertelny wypadek na Baja Carpathia Zginął włoski motocyklista Andrea Brunod Włoski motocyklista Andrea Brunod zginął na trasie terenowego rajdu Baja Carpathia rozgrywanego od piątku w okolicach Stalowej Woli. Po wypadku zawody przerwano. Do tragedii doszło na trasie OS4, między punktami SOS 10 i 11. Startujący z numerem 3. włoski motocyklista był wiceliderem Baja Carpathia. Po wypadku zawodników Baja Carpathia skierowano do parku serwisowego drogą alternatywną, a zawody przerwano. Andrea Brunod pochodził z Aosty. Miał 41 lat i wiele tytułów na koncie. W motorsporcie był obecny od 1987 roku. Wywalczył m.in. mistrza Włoch w klasie 250 oraz mistrza Europy w Baja w klasie 450. Terenowy rajd Baja Carpathia już w piątek zaczął się od niebezpiecznej sytuacji. Prolog zawodów został przerwany po wypadku węgierskiej załogi Erik Korda/Peter Czegledi. Na szczęście zawodnikom nic się nie stało, pozostali tylko w szpitalu na obserwacji.

Do tragedii doszło na trasie OS4, między punktami SOS 10 i 11. Startujący z numerem 3. włoski motocyklista był wiceliderem Baja Carpathia. Po wypadku  zawodników Baja Carpathia skierowano do parku serwisowego drogą alternatywną, a zawody przerwano.

Andrea Brunod pochodził z Aosty. Miał 41 lat i wiele tytułów na koncie.  W motorsporcie był obecny od 1987 roku. Wywalczył m.in. mistrza Włoch w klasie 250 oraz mistrza Europy w Baja w klasie 450.

Terenowy rajd Baja Carpathia już w piątek zaczął się od niebezpiecznej sytuacji. Prolog zawodów został przerwany po wypadku węgierskiej załogi Erik Korda/Peter Czegledi. Na szczęście zawodnikom nic się nie stało, pozostali tylko w szpitalu na obserwacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Małysz dostał Pajero Dakar

Zbigniew Łacisz najlepszy podczas II rundy Kia Lotos Race

Rajd Karkonoski | Kajetanowicz najszybszy pod Śnieżką

Więcej o: