REKLAMA

 • Ford Mondeo Hybrid - najnowsza odsłona witalnego 27-latka

  Ford Mondeo Hybrid - najnowsza odsłona witalnego 27-latka

  Choć Ford Mondeo ma już 27 lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i gronem wiernych fanów. Model ma się całkiem dobrze, a jego długa historia zawiera między innymi rolę w filmie o Jamesie Bondzie. Ale wróćmy na ziemię. Najnowsza odsłona zyskała bardziej zdecydowany i atrakcyjny design oraz ekologiczną wersję hybrydową. Zanim jednak zajmiemy się Fordem Mondeo Hybrid, przejedźmy się przez historię tego popularnego modelu. Zapewniamy, że jest tego warta.

 • Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - sprawdź, jakie systemy bezpieczeństwa stosują najlepsi

  Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - sprawdź, jakie systemy bezpieczeństwa stosują najlepsi

  Od 2022 roku wszystkie nowe samochody będą musiały być wyposażone w nowe technologie ratujące życie - tak zarządziła Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów Parlamentu Europejskiego. Obok takich standardów, jak wykrywanie pieszych czy rowerzystów, znajdują się i inne systemy bezpieczeństwa, które już są obecne w najpopularniejszych markach samochodów. Dziś skupimy się na systemach ratujących kierowcę i pasażerów.

 • Dożywotnia Gwarancja na części Volvo

  Dożywotnia Gwarancja na części Volvo

  Volvo Car Poland wprowadza dożywotnią gwarancję na oryginalne części zamontowane w autoryzowanych serwisach naszej marki. Obejmuje wady materiałowe i montażowe przez cały okres, w którym klient pozostaje właścicielem samochodu.

 • EQV - największa gwiazda wśród elektryków

  EQV - największa gwiazda wśród elektryków

  Mercedes-Benz EQV to największe - dosłownie! - osobowe auto na prąd na rynku. W pakiecie z czystym napędem otrzymujemy też nareszcie duży zasięg - aż 356 km. Od lipca EQV można kupić w Polsce!