Seat Leon FR i Cupra R | Ceny

Nowe lampy, nowocześniejsza nawigacja i nowe silniki, to główne zmiany jakie dotknęły Seata Leona FR. Jego ceny zaczynają się od 71 730 zł. Zmiany objęły także najmocniejszą wersję Cupra R

SEAT Leon II-ej generacji pojawił się w sprzedaży na polskim rynku w 2005. Na modyfikacje jego dynamicznej sylwetki przyszło czekać do 2009 roku kiedy to auto poddano liftingowi. Zmiany objęły nie tylko elementy zewnętrzne takie jak zderzaki, światła czy tylną pokrywę ale także wnętrze oraz szereg części niewidocznych gołym okiem.

Teraz Seat zdecydował się na kolejną porcję zmian. Zauważymy je w tylnych lampach. Teraz są one wykonane w technologii LED. Motywem przewodnim świateł jest kształt przywodzący na myśl literę "L" zastępując charakterystyczne dla modelu okrągłe wkłady lamp.

Zmiany objęły także system multimedialny. Wszystkie nowe atrybuty zadebiutowały właśnie w dwóch specyfikacjach Leona: FR oraz Cupra R. Dla nich zarezerwowano także 3 nowe lakiery: szary Furia , niebieski Speed oraz żółty Tribu .

Kolejną nowość znajdziemy pod maską. W Leonie FR do służby oddelegowano bowiem nowe jednostki, a wśród nich 1.4 TSI o mocy maksymalnej 125 KM i 200 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W ofercie pozostaną również dobrze znane i cenione silniki 2.0 TSI (211KM) i 2.0 TDI (170KM). Jednostki te współpracować będą z 6 biegową skrzynią manualną oraz dwusprzęgłową automatyczną skrzynia DSG.

Ceny Leona FR:

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Seat obniża ceny aut

Seat Alhambra (1996-2010)

Seat Leon - ogłoszenia

Więcej o: