Buspasy dla "zwykłych" aut?

Otwarcie buspasów dla samochodów wiozących co najmniej cztery osoby lub dwójkę dzieci jadących do szkoły oraz dla rowerów i motocykli - to zdaniem kandydatki na prezydenta Warszawy Katarzyny Munio - najlepszy sposób na rozwiązanie problemów komunikacji w stolicy

Wszystko o samochodach marki Dodge: dane techniczne, opinie, ceny

Katarzyna Munio to warszawska radna. Jest kandydatką na prezydenta stolicy "Wspólnoty Samorządowej" - inicjatywy, w którą zaangażowało się ponad 40 radnych z różnych dzielnic warszawskich, a także m.in. Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego, Stowarzyszenie Obywatele dla Warszawy i Nasz Rembertów.

[...] Zdaniem Munio, wpuszczenie na buspasy samochodów wiozących minimum dwoje dzieci, rozwiąże problem notorycznego spóźniania się uczniów do szkoły z powodu korków. "Policzyłam, że w roku szkolnym z powodu korków, jeżdżę z dzieckiem do szkoły samochodem miesiąc. Tyle zajmuje mi zawiezienie dziecka i odbieranie. Tak być nie może" - podkreśliła kandydatka na prezydenta stolicy.

[...] "Są pytania, czy ludzie będą się dogadywać. Oczywiście, że będą. Bo jeśli chcesz jechać szybciej i nie czekać w korkach, musisz dogadać się ze swoim sąsiadem. Jeśli ja będę chciała szybko dojechać do centrum - będę próbowała zorganizować sobie transport, dzwoniąc choćby do koleżanki" - powiedziała.

Cały artykuł znajdziecie tutaj .

ZOBACZ TAKŻE:

Polacy skazani na korki

Niebezpieczny zapach - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl - Samochody czekają na Ciebie

Więcej o: