Aston Martin wjeżdża do Polski

Już 10 marca odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce salonu Aston Martina. Dystrybucją legendarnych, brytyjskich aut zajmie się firma AML. Specjalnym gościem tego wydarzenia będzie sam szef koncerny - Urlich Bez

Dystrybutor nie zdradził na razie, ile sztuk rocznie chciałby sprzedawać. Biorąc jednak pod uwagę, że auta te potrafią kosztować ponad 280 tys. euro... Polskie ceny poszczególnych modeli możecie znaleźć tutaj . Salon (z serwisem) mieści się w Warszawie, przy ul. Waszyngtona 50.

Nie ma drugiej marki na świecie, która w tak wyjątkowy sposób potrafi połączyć sport i elegancję. Bogata historia i tradycje sportowe, poparte osiągnięciami na torach wyścigowych, legenda najsławniejszego z agentów 007 i wreszcie jedyne w swoim rodzaju samochody takie jak Aston Martin One 77 będą już wkrótce na wyciągnięcie dłoni polskich klientów. Tych najbogatszych. Bo najtańszy Aston V8 Vantage będzie kosztował ponad 500 tys. zł, a za supersportowy wóz Bonda, model DBS trzeba zapłacić ponad milion zł.

Mamy już w Polsce oficjalne przedstawicielstwa Porsche , Bentleya , Maybacha , będziemy mieli Ferrari . Z wielkich motoryzacyjnego świata brakuje przede wszystkim przedstawicieli koncernu Volkswagen , czyli Lamborghini i Bugatti . Niecierpliwi mogą zwrócić się o pomoc do rajdowego mistrza Leszka Kuzaja, który z pomocą firmy Kuzaj Dream Cars spełnia motoryzacyjne marzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

Aston Martin to też Opel - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Aston Martin - ogłoszenia

Więcej o: