Internetowe Targi Maszyn Budowlanych

Już po raz drugi serwis Tabor24.pl zaprasza na Internetowe Targi Maszyn Budowlanych. Od 14 do 20 czerwca odwiedzając stronę targibudowlane.tabor24.pl będzie można zapoznać się z najbardziej interesującymi ofertami z branży maszyn budowlanych

Serwis Tabor24.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie  pragną przejrzeć oferty firm z branży maszyn budowlanych z całego kraju. Dodatkowo mogą oni zapoznać się  z trendami i nowościami w branży.

Organizatorzy zaprosili do współpracy ponad trzydziestu wystawców, których oferty publikowane są w następujących działach:

- Plac Budowy - Pozyskiwanie i przetwarzanie surowców - Transport materiałów budowlanych i ich opakowanie - Konserwacja i utrzymanie dróg - Części i osprzęt - Usługi - Bezpieczeństwo i higiena pracy

Poprzednia edycja targów okazała się ogromnym sukcesem. Tysiące internautów odwiedziło witrynę wirtualnych targów, zapoznając się z ofertą uczestniczących w targach firm. Pokazuje to, że Internetowe Targi Maszyn Budowlanych przyjęły się na polskim rynku i spełniają wymagania współczesnych konsumentów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia targów pod adresem www.targibudowlane.tabor24.pl .

Źródło: Tabor24

BMW M3 - ćwierć wieku na wideo

Ferrari 599 GTO w swoim żywiole | Wideo - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Ferrari - ogłoszenia

Więcej o: