Zobacz Kubicę na żywo

Szykuje się niemała gratka dla polskich miłośników Formuły 1, którzy już niebawem będą mogli na żywo zobaczyć w akcji bolid Renault. Próbkę swoich umiejętności na torze w Poznaniu zaprezentuje oczywiście Robert Kubica

Będzie to główna atrakcja imprezy, która 17 lipca zmieni obiekt w Poznaniu w miasteczko sportów motorowych.

Jazda bolidem Formuły 1 po torze w Polsce to spełnienie jednego z moich marzeń. Nie ma Grand Prix w Polsce, ale to co wydarzy się w Poznaniu, będzie tak bliskie tym wrażeniom jak jest to możliwe. Cieszę się na spotkanie z fanami. Będzie to okazja, żeby zobaczyć samochód F1 z bliska, a ja postaram się pokazać wszystkim, jak niezwykłe są te maszyny - mówi Robert Kubica.

Wśród atrakcji wyścigowego pikniku, oprócz popisów Roberta Kubicy, znajdą się także: przejazd bolidu Formuły Renault 2.0, przejazd Megane Trophy oraz zainscenizowany pitstop, pozwalający podziwiać na żywo błyskawiczną zmianę opon. Goście będą też mieli okazję obejrzeć sportowe modele Renault i pościgać się w symulatorze F1. Impreza rozpocznie się o godzinie 9 rano i potrwa do późnego popołudnia (godz. 18). Wstęp wolny.

ZOBACZ TAKŻE:

Tor w Kanadzie pasuje Renault - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Renault - ogłoszenia

Więcej o: