Finał Castrol Professional Academy

Już dziś sześć najlepszych ekip zmierzy się w konkursie Castrola dla uczniów szkół o profilach samochodowych. Zwycięzcy zdobędą m.in. indeksy Politechniki Poznańskiej

Castrol Professional Academy to konkurs skierowany do uczniów ostatnich klas szkół o profilach samochodowych. Jego celem jest poszerzanie wiedzy i ułatwianie startu do profesjonalnej kariery w zawodzie. W tym roku na najlepszych czekają m.in. indeksy Politechniki Poznańskiej na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu oraz nagrody rzeczowe.

- Z wielką przyjemnością po raz trzeci zapraszamy do rywalizacji młodych ludzi ze szkół technicznych z całego kraju. Poprzednie edycje spotkały się z ich strony z niezwykłym zaangażowaniem. W sumie uczestniczyło w nich aż 684 uczniów z 93 techników. - mówi Magdalena Vielhaber z Castrol Polska - Zaimponowali nam swą wiedzą i umiejętnościami. Dowodzi to niezwykłej przydatności tego typu inicjatyw, dających szansę nie tylko wykazać się zdolnościami praktycznymi i teoretycznymi, ale przede wszystkim zdobyć niepowtarzalną okazję do rozwoju i świetne perspektywy zawodowe - podkreśla.

Sześć najlepszych zespołów pierwszego, teoretycznego etapu rywalizuje dzisiaj w wielkim finale Castrol Professional Academy. Finał rozpocznie się o godzinie 10.45 w siedzibie Ford Auto Nobile sp. z o.o. w Warszawie.

W finale uczniowie zmierzą się z dwoma zadaniami praktycznymi. Czeka na nich ponadto szereg atrakcji - obok spotkania z Tomaszem Czopikiem, Rajdowym Mistrzem Polski, będą mogli z bliska przyjrzeć się sportowym wersjom Fordów, a w przerwach pomiędzy zmaganiami poszaleć na symulatorach F1.

Weekend ze Sparkiem - Bobowa - ZOBACZ TUTAJ

Projektant Camaro odchodzi do Volkswagena - WIĘCEJ

Samochody: Chevrolet Camaro - ogłoszenia

Więcej o: