Na prezent... samochód

Nie wiesz co kupić facetowi pod choinkę, na urodziny, lub inną okazję? Na pewno ucieszy się z nowego samochodu. Nawet jeśli będzie to tylko modelik Firma Flashrods może rozwiązać Twój problem oferując gadżet łączący dwa w jednym: model samochodu i dysk USB

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, warto jednak już dziś pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Tym bardziej, jeśli musi on przylecieć ze Stanów Zjednoczonych. O czym mowa? Oczywiście o samochodach, jednak takich w skali 1/18.

Firma Flashrods specjalizuje się jednak w nietypowych modelach aut - wyposażonych w twardy dysk. Do wyboru są trzy. Pierwszy to klasyczny Mercury Custom z 1951 roku. Wzrok przyciąga czarnym matowy lakier z czerwonymi płomieniami i drzwi otwierane pod wiatr. Niestety będzie wykonany w ograniczonej liczbie egzemplarzy, więc nie każdy się załapie. Miłośnicy współczesnej klasyki mogą wybrać Dodge'a Challegera w obowiązkowym kolorze pomarańczowym (lub srebrnym, czarnym). Idealnym reprezentantem hi-tech jest też Nissan GT-R . Ten model dostępny jest w kolorze czarnym, srebrnym lub białym. Wszystkie trzy auta występują w dwóch wersjach pojemności: 250 lub 500 GB. Nowością jest Audi R8 , które do sprzedaży trafi za kilka dni.

Większość zwykłych modeli wykonanych w skali 1/18 (bez pamięci) kosztuje od 100 do 400 zł w zależności od jakości wykonania. Cena samego dysku USB (250-500 GB) to z kolei 250-400 zł. Tak więc 209,99 $ (250 GB) czy 229,99 $ (500 GB) jakie trzeba zapłacić za dyski w kształcie modeli samochodów nie jest mocno wygórowaną ceną.

Dla tych, którzy nie chcą wydawać 600 zł na jeden prezent Flashrods oferuje pamięci flash umieszczone w... resorakach. Do wyboru jest kilkadziesiąt modeli, każdy w kilku kolorach. Radość możemy sprawić także lubiącej samochody dziewczynie wybierając jeden z sześciu różowych modeli. Ceny resoraków-pendrive'ów wahają się od 19,50 $ do 24,50 $. Auta można zamawiać przez internet na stronie producenta.Forma płatności jest dowolna karta kredytowa lub Paypal. Przewidywany termin realizacji zamówienia - 3 tygodnie.

Marcin Lewandowski

Najtańsze sedany = najbrzydsze na rynku? ZOBACZ TUTAJ

Sprawdź warunki na drodze przed podróżą - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Audi A3 TDI - ogłoszenia

Więcej o: